Search form

Jauniešiem

16.06.2017

Kristaps piedalījās EUDY Ģenerālajā asamblejā Īrijā

No 31. maija līdz 4. jūnijam Dublinā, Īrijā, notika Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienības (EUDY) Ģenerālā asambleja. Tajā piedalījās 34 delegāti no 20 Eiropas valstīm, to skaitā arī no Latvijas – LNS Jauniešu centra vadītājs Kristaps Legzdiņš.

16.06.2017

Aicina uz Norvēģijas Nedzirdīgo kultūras festivāla 50. gadadienu

24. – 27. augustā Bergenā, Norvēģijā, notiks Norvēģijas Nedzirdīgo kultūras festivāla 50. gadadienai veltīts plašs pasākums. Tajā būs iespēja vērot dažādas nedzirdīgo kultūras un izklaides programmas: nedzirdīgo teātru iestudējumus no dažādām valstīm, maģisko šovu no Amerikas, izstādes/EXPO,utt. Būs ekskursija pa Bergenu, nedzirdīgo tirdzniecības diena.

22.05.2017

Jaunieši apmeklēja Saeimu un tikās ar deputāti Aiju Barču (video)

19. maijā vairāk nekā 20 LNS jauniešiu grupa devās ekskursijā uz LR Saeimu un tikās ar Saeimas deputāti, Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāju Aiju Barču (ZZS).

16.05.2017

Jauniešu saiets Valmieras biedrībā

10.maijā LNS Jauniešu centra pārstāvji devās uz Valmieras reģionālo biedrību, lai organizētu Jauniešu saietu. Šajā saietā piedalījās gan skolēni, gan audzinātāji no Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskolas – attīstības centra, kā arī LNS Valmieras biedri.

13.04.2017

LNS jauniešu centrs aicina piedalīties aptaujā!

LNS Jauniešu centrs (JC) vēlas uzlabot sava darba kvalitāti dažādu pasākumu un aktivitāšu organizēšanā.

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas