Search form

13.04.2008

Drukāt

No 30.novembra ir pieejama zīmju valodas mājas lapa (01.12.)

  Latvijas Nedzirdīgo savienība nepārtraukti attīstās un viens no šīs attīstības parametriem ir zīmju valodas un informācijas iegūšanas iespēju paplašināšanās. Mūsu jaunā mājas lapa tam ir visla...
 
Latvijas Nedzirdīgo savienība nepārtraukti attīstās un viens no šīs attīstības parametriem ir zīmju valodas un informācijas iegūšanas iespēju paplašināšanās. Mūsu jaunā mājas lapa tam ir vislabākā ilustrācija. Pirmo reizi Latvijas vēsturē, pat Eiropas mērogam unikāla ideja, nu ir realizēta – web lapa tikai un vienīgi zīmju valodā.
Paldies mūsu Zīmju valodas centra vadītājai L. Janševskai, kura šo darbu ir padarījusi. Cilvēkiem, kuriem dzimtā ir zīmju valoda, tagad būs iespēja un vieta, kur informāciju iegūt sev saprotamā veidā.
Līdztekus tam, šai vietnei būs arī izglītojoša funkcija, jo cilvēkiem, kuriem ir nepieciešamība un interese par nedzirdīgo zīmju valodu, nu vairs nebūs tikai jāšķirsta vārdnīcas, vai jāapmeklē kursi. Šajā mājas lapā viņi varēs redzēt un iemācīties visizplatītākās un biežāk lietojamās zīmes.
Šodien ir liela diena – mēs atveram durvis uz tik neiedomājami plašām un daudzveidīgām informācijas ieguves iespējām, kādas mūsu cilvēkiem nekad nav bijušas.
Laimīgu ceļa vēju, www.zimjuvaloda.lv!
      

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas