Search form

05.11.2013

Drukāt

Aplikācija taksometriem Dubaijā (video)

Visi, kas braukuši ar taksometru, zina, ka steigšanās uz to nekad nav bijusi patīkama, īpaši, ja kaut ko nākas kavēt, piemēram, lidmašīnas reisu.


Bet Dubaijā, Apvienoto Arābu Emirātu lielākajā pilsētā, brauciens vairs neradīs stresu. Taksometros drīz ieviesīs elektronisku ekrānu ar interneta pieslēgumu, lai braucēji varētu piekļūt dažādām mājaslapām. Tas būs īpaši noderīgi ceļotājiem bez mobilā interneta pieslēguma, ziņo nedzirdīgo videoziņu portāls H3.tv. Tur pasažieri varēs arī piekļūt informācijai par taksometra brauciena cenām, noteikumiem un citiem pakalpojumiem. Bet tas nav viss!
 
Nedzirdīgajiem izstrādāta īpaša mobilā telefona aplikācija jeb lietotne. Ar tās palīdzību jaunu nedzirdīgie var pasūtīt taksometru, sūtot īsziņu vai izmantojot interneta mājaslapu. Tā vajadzības gadījumā aprēķinās arī brauciena izmaksas. Bez tam aplikācijā būs vairākas īpašas pogas, kuras nospiežot nedzirdīgais pasažieris  taksometra vadītājam  varēs dot norādes pagriezties pa labi,  pa kreisi vai samazināt ātrumu, kā arī ziņot, ka pasažierim palicis slikti vai ka viņam nav pietiekami daudz naudas.
 
Tekstu starptautiskajās zīmēs var vērot H3 portālā šeit: 

 
 
Sagatavoja: laikraksts „Kopsolī”

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas