Search form

13.04.2008

Drukāt

Eiropas atzinība projektam „Deaf are not deaf” (07.12.)

Par šī ES Socrates programmas Grundtvig 2 projekta aktivitātēm jau esam informējuši iepriekšējos izdevumos. Projekts ilga 2 gadus (2005 – 2007), to realizēja Salo Baltic sadarbībā ar LNS un pro...
Par šī ES Socrates programmas Grundtvig 2 projekta aktivitātēm jau esam informējuši iepriekšējos izdevumos. Projekts ilga 2 gadus (2005 – 2007), to realizēja Salo Baltic sadarbībā ar LNS un projekta laikā LNS pārstāvji viesojās Īrijā (2 reizes), Lietuvā, Igaunijā un Slovākijā.
ES Socrates programmas Grundtvig programmas ietvaros tiek realizēti daudzi projekti un pēc projektu beigām tos izvērtē Eiropas Pieaugušo Izglītības asociācija (EAEA), kurā ietilpst 130 organizācijas no 41 valsts.
Šogad ikgadējā EAEA konference ar 230 dalībniekiem tika rīkota Rīgā, un kā katru gadu, arī šogad tika apbalvots gada labākais projekts.
Šogad Gruntving Award Winner 2007 saņēma tieši projekts „Deaf are not Deaf”, un svinīgā pasākumā 3. decembrī Rīgas Vēstures un Kuģniecības muzejā LR Izglītības un zinātnes ministre prof. Baiba Rivža un EAEA prezidents Janoš Toth pasniedza šo gada balvu – stikla statuju un goda rakstu.
Ar saņemto balvu. No kreisās : Salo Baltic prezidents O. Brūss, LNS viceprezidents E.Vorslovs un projekta idejas autore Guntra Cīrule Ar dziesmu zīmju valodā uzstājas Adventistu draudzes nedzirdīgo koris
Pasākumā prezentējām savu projektu, parādot izstrādātos materiālus un produktus, noslēgumā uzstājās Nedzirdīgo koris, tā iepazīstinot Eiropas publiku ar Latvijas nedzirdīgo kultūru.
Paldies visiem partneriem un LNS par aktīvu līdzdalību projektā.
 
G.Cīrule
Projekta koordinatore
 
                            

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas