Search form

12.11.2013

Drukāt

Gudrinieku sacensība Kuldīgā – četru stundu garumā

9. novembra dienas vidū – pulksten divpadsmitos Kuldīgas biedrībā sākās konkurss „Prāta spēles 2013”. Pasākuma vadītāja Līga Immure bija sagatavojusi 200 (!) jautājumus par dažādām tēmām.


Katra jautājuma atbildēšanai tika dotas 30 sekundes laika. Dalībnieki startēja pa pāriem –  komandā divi cilvēki. Pāri tika noteikti izlozes veidā. Pēc izlozes komandas izdomāja sev nosaukumus, un tie bija gana interesanti:  „Rumba” (Gunta Jurševska un Aivis Lācis), „Užava 2” (Valdis Ošenbergs un Viktors Pūce),  „Līdaka” (Sandris Līdeks un Svetlana Gārne), „Saule” (Janīna Birģele un Vilma Gregore),  „Nike” (Valters Gārnis un Kaspars Gruntmanis), „Asie čiekuri” (Žanete Škapare un Arnis Jurševskis), „Užava” (Guntars Jurševskis un Aldis Zoldners), „Eiro” (Vita Alksne un Mārtiņš Vēzis), „Prāts” (Juris Ozoliņš un Iluta Dubulte) un „Venta” (Valentīna Bērziņa un Baiba Karlštrema).
 
 
 Pēdējais – divsimtais jautājums tika atbildēts pulksten četros pēcpusdienā. Tā nemanot bija paskrējušas emocijām bagātas, spraigas, prāta spējas rosinošas četras stundas.
 
 
Un, lūk, rezultāti! Pirmās vietas ieguvēji­ 10 komandu konkurencē – „Asie čiekuri” (Ž. Škapare un A. Jurševskis), otro un  trešo vietu ar vienādu rezultātu dalīja divas komandas „Užava 2” (V. Ošenbergs un V. Pūce) un „Prāts” (J. Ozoliņš un I. Dubulte).
 
 
 
Teksts un foto: Žanete Škapare

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas