Search form

13.11.2013

Drukāt

Nedzirdīgais Pēteris Balodis joprojām nav atradies

Photo

Policija un tuvinieki joprojām turpina meklēt nedzirdīgo Pēteri Balodi, kurš 7. novembrī neatgriezās savās mājās Rīgā, Jaunciemā, pēc pastaigas ar suni.


Pētera Baloža meita Rota Gulbe stāsta, ka, pārradusies mājās vakarā, konstatēja, ka tēva nav. Viņa no kaimiņiem uzzināja, ka tētis ap  pl. 16 – 17 izgājis no mājam, lai pastaigātos ar suni. Viens pats ap četriem naktī bez siksnas un pavadas atgriezās tikai suns.
PazudušaisPēteris Balodis ir apmēram 160 centimetrus garš, bija ģērbies plankumainā mednieku tipa ziemas jakā, melnās džinsu biksēs un melnās ādas kurpēs.
 
Rota Gulbe lūdz visus, kuri šai laikā būtu redzējuši Pēteri Balodi, zvanīt viņai vai sūtīt sms uz numuru 29692034 vai zvanīt uz Rīgas pilsētas Ziemeļu rajona policijas iecirkni 67086000.
 
Ja kaut ko uzzināt par P. Balodi, varat ziņot arī mājaslapai, kas izveidota bezvēsts pazudušo meklēšanai: http://www.bezvests.lv/?page_id=2487
 
Ja gadījumā viņš redzams pilsētā, meita lūdz viņu aizturēt, nelaist vaļā  un uzreiz ziņot viņai. Lūdzu ziņojiet Rotai (tel.nr. 29692034) arī tad, ja gadījumā kaut ko esat dzirdējuši par Pēteri Balodi.
 
 
Sagatavoja: LNS Informācijas centrs

Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas