Search form

14.11.2013

Drukāt

Arnolds Pavlins saņem LVAF „Lāčplēsis” Goda zīmi bronzā

Bijušais LNS prezidents Arnolds Pavlins par pašaizliedzīgu darbu nedzirdīgo kopienas saliedēšanā, attīstībā, ideju realizēšanā dzīvē kā Latgalē, tā visā Latvijā šodien, 13. novembrī saņēma Latvijas valsts aizsardzības fonda (LVAF) „Lāčplēsis” apbalvojumu – Goda zīmi bronzā.


Apbalvojumu pasniedza LVAF „Lāčplēsis” prezidents Jānis Kasparsons un LVAF Latgales reģiona nodaļas priekšsēdētājs Jānis Visums.
Saņemot apbalvojumu, A. Pavlins pateicās par viņa darba novērtējumu: „Biju pārsteigts, uzzinot, ka esmu izvirzīts šim apbalvojumam. Izrādās, pilnīgi sveši cilvēki novērtē manu darbu pozitīvi.
 
 
Šajā notikumā bija klāt arī LNS prezidents Edgars Vorslovs, kas izteica prieku, ka LNS darbinieku darbs nedzirdīgo cilvēku labā tiek novērtēts arī no citu organizāciju puses.
 
A. Pavlinu apbalvojuma saņemšanai izvirzīja Latgaliešu biedrība.
 
 
Jānis Krišāns, LNS nekustamo īpašumu pārvaldnieks Rēzeknē, bijušais Rēzeknes MRU direktors, komentē šo notikumu:
„Piešķirt šo goda nosaukumu Arnoldam Pavlinam rosināja mūsu pilsētā esošā „Latgaliešu biedrība”, kura savā uzmanības lokā vienmēr paturējusi arī nedzirdīgo cilvēku vajadzības.
 
Biedrības vadība ir novērtējusi tās rūpes un gādību, ko daudzus gadus LNS prezidents Arnolds Pavlins veltījis Rēzeknes Nedzirdīgo biedrībai. Tāpēc tapa šāds priekšlikums, kas guva nedalītu atbalstu LVAF valdē.”
 
Arī pats J. Krišāns saņems šo apbalvojumu rīt, 15. novembrī. Viņš, būdams Rēzeknes Domes ilggadīgs deputāts, arī devis savu ieguldījumu, virzot un panākot dažādu projektu atbalstu, kas saistās ar finansiālu un materiālu palīdzību Rēzeknes Nedzirdīgo biedrībai, it īpaši attiecībā uz nekustamo īpašumu uzturēšanu un remontu.
 
Latvijas valsts aizsardzības fonds „Lāčplēsis” dibināts 1996. gada 2. maijā, un tā uzdevums ir maksimāli sekmēt Latvijas valsts drošību no ārējiem un iekšējiem apdraudējumiem, tātad veicināt aizsardzības un drošības institūciju darbību, nacionālās ekonomikas un kultūras attīstību, kā arī sekmēt Latvijas iedzīvotāju, it īpaši jaunatnes, patriotisko audzināšanu.
 
Dažādas (zelta, sudraba un bronzas) Goda zīmes fonds piešķīris vairāk nekā 1300 cilvēkiem. 
 
Apsveicam Arnoldu Pavlinu un Jāni Krišānu ar nozīmīgā apbalvojuma saņemšanu!
 
 
 
Teksts: LNS Informācijas centrs
Foto: Inese Immure

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas