Search form

30.10.2009

Drukāt

Pārdota vecā nedzirdīgo kluba māja Pļaviņās (25.08.)

  LNS prezidents parakstījis pārdošanas līgumu par māju Pļaviņās, Daugavas ielā 75 (vecā kluba ēka).   Dome jau pagājušajā gadā pieņēma lēmumu, ka jāmeklē pircējs un vecā ēka jāpārdod, j...

 

LNS prezidents parakstījis pārdošanas līgumu par māju Pļaviņās, Daugavas ielā 75 (vecā kluba ēka).
 
Dome jau pagājušajā gadā pieņēma lēmumu, ka jāmeklē pircējs un vecā ēka jāpārdod, jo tai ir nepieciešams kapitālremonts un jāiegulda lieli līdzekļi, lai to uzturētu kārtībā.
 
Māju nopirkusi firmas īpašniece, kura tur jau īrēja telpas savam veikalam. Puses vienojušās, ka cena par šo ēku – 20 tūkst. Ls un maksāšana notiek divu gadu periodā: vispirms katru mēnesi 142 eiro, bet pēc tam uzreiz visu atlikušo summu.
 
Īpašums zemesgrāmatā reģistrēts uz pircējas vārda , bet tam uzlikts apgrūtinājums – līdz pilnas cenas nomaksai to nedrīkst pārdot, ieķīlāt, citādi apgrūtināt.
 
Pļaviņu biedrības vadītājs A. Osmanis: „Beidzot būs miers sirdī, ka mums vairs nav jāatbild par mājas uzturēšanu tehniskā kārtībā. Bija pat bail ieiet tajā veikalā, ka kaut kas neuzgāžas uz galvas...”
 
Līdz ar to darījumu LNS atlicis vairs tikai viens rūpju bērns – tukšā Smiltenes māja. Arī to nolemts pārdot, ja vien atrastos pircējs.
 
25.08.2009.

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas