Search form

23.12.2014

Drukāt

Uzburt sapņus baltā sniegā

20. decembrī Rītausmā, Rīgā, Kandavas ielā 27 risinājās LNS projekta „Uzbur sapņus baltā sniegā!” 2. aktivitātes svētku pasākums „Uzbur sapņus baltā sniegā!”. Projekts tiek īstenots ar Rīgas domes Labklājības departamenta (51.56%) un biedrības „Latvijas Nedzirdīgo savienība” (48.44%) finansējumu.


Pasākumā piedalījās 150 dalībnieku. Tika godināti LNS aktīvākie, pašaizliedzīgākie darbinieki un brīvprātīgie. Bet vispirms tika sveikta Jadviga Bočkāne sakarā ar viņas grāmatas „Latvijas Nedzirdīgo biedrības uzņēmumi MRD – MRK – MRU” iznākšanu.

Nominācijā par gada labāko biedrību balvu saņēma LNS Kuldīgas RB.

Par Gada notikumu tika atzīts pašdarbības festivāls Tukumā. Par Gada brīvprātīgo kļuva Viktors Mauriņš.

Gada pašdarbniece – Biruta Lasmane.

Un, visbeidzot, kā LNS Gada cilvēks tika godināta Inese Geduša.

Pēc spāņu viesa Havjēra Gvisado (Javier Gvisado) interesantā un jautrā šova savas nominācijas prezentēja Latvijas Nedzirdīgo sporta federācija (LNSF).

Gada labākais nedzirdīgais sportists – Sergejs Soklakovs. Otra labākā – Līva Vaivade, bet trešā – Madara Baltā. Kā aktīvākais sporta klubs balvu saņēma „Nedzirdīgo boulings”. Boulings arī šogad bija populārākais sporta veids.

Ar ziediem tika sveiktas arī labāko sportistu treneres: S. Soklakova trenere Mārīte Lūse un M. Baltās trenere Ineta Zālīte. LNSF prezidents Varis Strazdiņš neaizmirsa arī pateikties savām darbiniecēm Iveta Krazei, Lienei Kleinai- Brūverei, kā arī brīvprātīgajai palīdzei Mairai Bružei.

 

 

Teksts un foto: Zigmārs Ungurs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas