Search form

10.02.2015

Drukāt

Gatavošanās EUD pārstāvju uzņemšanai maijā

9. februārī Latvijā viesojās Eiropas Nedzirdīgo savienības (EUD - The European Union of the Deaf) pārstāvis Dāvids Heijs (David Hay), lai apspriestu gatavošanos EUD semināram un Ģenerālajai asamblejai, kas notiks šī gada 14. – 17. maijā.


 Diena pagāja saspringtā darbā, vispirms apmeklējot minētā pasākuma iespējamo norises vietu – viesnīcu Radisson Blu Hotel Latvija, bet pēcpusdienā Latvijas Nedzirdīgo savienībā tiekoties ar LNS valdes locekļiem, lai apspriestu EUD sagatavoto pasākumu programmas uzmetumu, kas pamatā pārņemta no  Grieķijas pieredzes tāda paša pasākuma rīkošanā 2014. gadā).

Programma, kas būs gatava līdz marta beigām, un tā ietvers darbnīcas un semināra nodarbības,  Ģenerālo asambleju par dažādiem organizatoriskiem jautājumiem, delegātu tikšanās ar Latvijas parlamenta un valdības pārstāvjiem, ar LNS valdi, nedzirdīgo kopienu; iepazīšanos ar Rīgu, kā arī dalību LNS 95 gadu jubilejas svinībās utt.

Paredzēts, ka uz šo plašo pasākumu ieradīsies ap 80 pārstāvju no Eiropas valstu nedzirdīgo organizācijām, kā arī Pasaules nedzirdīgo federācijas prezidents.

 

Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas