Search form

16.03.2015

Drukāt

Jauniešiem! Iespēja piedalīties Pasaules Nedzirdīgo federācijas jauniešu nometnē Turcijā

Photo

Pasaules Nedzirdīgo federācijas (PNF) XVII Pasaules kongresa ietvaros tiek organizēta 6. PNF Jauniešu sekcijas jauniešu nometne, kas notiks 19. – 25. jūlijā Stambulā, Turcijā. Šajā nometnē piedalīsies 18 – 30 gadu veci nedzirdīgie jaunieši no visas pasaules.


Šīs nometnes galvenā tēma ir Youth Beyond Diversity, bet mērķi: apmācība par nedzirdīgo jauniešu organizācijas un vadības darbu, tīkla izveide starp nedzirdīgiem jauniešiem dažādās valstīs, kultūras apmaiņa starp dažādu tautību jauniešiem.

Šajā nometnē var piedalīties 2 jaunieši (1 sieviete un 1 vīrietis) no katras valsts 18 – 30 gadu vecumā, bet vēl 2 jaunieši – rezerves sarakstā gadījumā, ja būs reģistrēti mazāk par 130 nometnes dalībniekiem.

Nometnes dalības maksa: 350 eiro.

Maksā iekļauts: visa nometnes programma, nakšņošana divvietīgā numurā uz 6 dienām, trīs ēdienreizes uz 6 dienām, apskates ekskursijas, transports no lidostas/ uz lidostu, T-krekls, kā arī ieeja PNF kongresā (28.jūlijs – 1.augusts). Tie, kuri gribēs, pēc nometnes beigām varēs palikt uz PNF kongresu, bet par naktsmītnēm un ēdināšanu pašiem jādomā,.

Šajā nometnē LNS jauniešus pārstāvēs Kristaps Legzdiņš.

Interesentiem lūdzu pieteikties līdz 25. martam pie Kristapa Legzdiņa (e-pasts: [email protected] vai sms: 26985905).

Plašāka informācija par nometni:

1)      http://www.wfdyouthcamp2015.org/

2)      http://www.wfdcongress2015.org/?lang=en&page=youth_camp

3)      FacebookWorld Federation of the Deaf Youth Section

 

 

Informē: Ivars Kalniņš


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas