Search form

14.05.2015

Drukāt

Kopsolī 5. numurs ceļā pie jums

Photo


Iznācis Kopsolī piektais numurs, kura centrālā tēma – LNS un Rīgas biedrības 95. gadskārta. Vairākās lappusēs varēsiet pārstaigāt LNS vēstures ceļu šajos daudzajos gados, kad  veidojās, attīstījās un nostiprinājās mūsu savienība un kā tās priekštece – arī Rīgas biedrība.

Beidzies lasītāju konkurss „LNS – 95”, paldies visiem dalībniekiem, un, protams, īpašu apsveikumu saņems pareizāko atbilžu autori. Pareizās atbildes publicēsim nākamajā numurā.

Vairākas intervijas stāsta par mūsu cilvēku dzīvi – viņu darbu, aizraušanos, pārdomām par gadiem , kas aizritējuši ciešā saistībā ar nedzirdīgo kopienu.

Plašāks materiāls par reģionālo biedrību konferencēm dod iespēju ielūkoties norisēs, kas notiek ārpus Rīgas – par ko domā, ko savā ikdienā dara mūsu biedri citās Latvijas malās. Pievienotas jaunievēlēto valžu bildes.

Nobeigumam tuvojas vairāki projekti, bet lapa par vides aizsardzības jautājumiem iznāk arī šoreiz (un tā līdz gada beigām).

Sava lappuse, kā vienmēr, atvēlēta arī sportam un pēdējā tradicionāli piepildīta ar priecīgiem un arī bēdīgiem paziņojumiem – kā jau dzīvē…

JOPROJĀM VAR ABONĒT KOPSOLĪ GAN SAŅEMŠANAI UZ VIETAS, GAN AR PIEGĀDI MĀJĀS.

 

Ilze Kopmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas