Search form

29.10.2015

Drukāt

Jelgavnieki – dienā purva takās, pēc tam pirts siltumā

17. oktobrī Rīgas biedrības Jelgavas grupa organizēja pārgājienu pa Ķemeru purva laipām. Tikšanās bija pie Ķemeru avota. Mums pievienojās arī Tukuma grupa. Māra Lasmane mazliet pastāstīja par avotu, sanatoriju, u.c. Bija interesanti.


Pēc tam braucām uz Ķemeru purva laipām. Visi pastaigājāmies, saelpojāmies svaigu gaisu. Bija sabraukuši atpūsties ļoti daudzi laipu gājēji. Baudījām skaisto rudens dabu, fotografējāmies, uzkāpām skatu tornī, no kura paveras plaša purva ainava.

 Pēc pastaigas ēdām garšīgas kūciņas, dzērām tēju. Padalījāmies iespaidos  par redzēto. Vakarā grupa tikās vēlreiz –  pēc garās pastaigu dienas Ķemeru purvā sildījāmies un pērāmies atpūtas pasākumā pirtī manās mājā. Tur arī nosvinējām Nedzirdīgo dienu. Skatījāmies video par to, kā dejojām iepriekšējo 5 gadu laikā, atcerējāmies dažādus jautrus notikumus, kas raisīja smieklus.Visiem bija jautri un interesanti.

Spēlējām dažādas spēles, ēdām garšīgus ēdienus, ko paši bijām sagatavojuši, pļāpājām līdz rītam. Nākamās dienas rītā daži kluba biedri brauca uz Kuldīgu, jo bija jāpiedalās mini futbola turnīrā.

 

Teksts: Kristaps Legzdiņš
Foto: Gatis Kļaviņš, Māris Veidemanis


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas