Search form

06.11.2015

Drukāt

Jauniešu Helovīna naktsballe – līdz rītam (foto, video)

30. oktobrī LNS Jauniešu centrs Rītausmā organizēja Helovīna pasākumu. Jaunieši uz balli ieradās briesmīgos, šausmīgos tērpos… Piedalījās apmēram 50 cilvēki. Šīs balles programma bija veidotā tā, ka nebija iespējams aiziet no tās līdz rītam…


Jaunieši fotostūrītī pozēja gan ar cūkas galvu, gan tumšā telpā. Daži cilvēki sabijās, ieraugot cūkas galvu, citi bija vienaldzīgāki. Jauniešu centra pārstāve Krista Blīgzna klātesošajiem stāstīja par Helovīna izcelsmes vēsturi.

Pēc prezentācijas visiem tika doti uzdevumi. Izvērtējām galdu noformējumus – kā labākais uzvarēja Madaras Indriksones grupas galds. Viņi saņēma konfektes un vēl uzdevumu – jāizdomā kāds īss šovs.

Bija interesanti un jautri. Visi aktīvi iesaistījās dažādās spēlēs. Vēlāk visi balsoja par labāko sieviešu un vīriešu tērpu. Tika paziņoti uzvarētāji. Sieviešu grupā par labāko tērpu 3.vietu ieguva Anita Grahoļska, 2. Madara Indriksone, bet 1. briesmīgā ārste Krista Blīgzna. Vīriešu labākie tērpi tika sadalīti sekojoši: 3.Edgars Celmiņš, 2.Aleksejs Trubeckojs, 1. džokers Rolands Bruģmanis.

Visa vakara garumā, līdz pat rītam spēlējām dažādas individuālās un komandu spēles, izpildījām dažādus jautrus uzdevums. Paldies visiem, kas piedalījās šajā pasākumā. Paldies brīvprātīgajiem, organizatoriem, kas palīdzēj gatavot dekorācijas, ieteica idejas spēlēm, fotografēja utt. Tiksimies nākamgad Helovīna ballē – miroņi atmostas!!!

 

Vairāk foto šeit.

 

 

Teksts: Kristaps Legzdiņš
Foto: Anita Grahoļska
Video: Aleksandrs Altuhovs
Montāža: Kristaps Legzdiņš
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas