Search form

06.11.2015

Drukāt

Mūsu biedri svin Helovīnu Lielbritānijā

Helovīnu – mošķu svētkus ārpus Latvijas svin arī Lielbritānijas pilsētā Pīterboro. Svētku pasākuma organizatore bija LNS biedre Daina Platace, kura Lielbritānijā ik gadu rīko dažādus pasākumus ārpus Latvijas dzīvojošajiem LNS biedriem. Svešumā viņi cenšas svinēt dažādus svētkus kopā.


Saiets notika 31.oktobrī īrētā lielā telpā, par kuru maksāja paši biedri, kā arī paši ņēma līdzi ēdienus. Telpa pārtapa par spoku namu, kurā savu vietu bija atraduši zirnekļu tīkli, dažādi trauki ar miroņiem un izģērbtais ķirbis. Uz skatuves tika novietoti 18 ķirbji ar dažādiem izgriezumiem.

Tālāk sekoja pārģērbšanās – mošķīši, raganiņas, ķirbīši un citi spociņi drīz vien bija gatavi dalībai. Lai svētki izdotos un kļūtu par neaizmirstamu piedzīvojumu, dalībnieki centās pārsteigt ar oriģināli un interesantiem pasniegtiem garšīgiem un reizē biedējošiem ēdieniem – varēja nogaršot mistiskus spociņu, ķirbīšu, sikspārņu cepumus un arī torti skeleta formā.

Visa vakara garumā risinājās konkursi, spēles un rotaļas, kur maskās piedalījās ne tikai pieaugušie, bet arī bērni. Notika arī “ķirbju salūts” bērniem.

Apbalvojumus saņēma arī labāko helovīna tērpu autori sievietēm, vīriešiem un bērniem.

Pasākumā piedalījās 37 biedri un 11bērni – jautri bija visiem!

 

Teksts: Māra Lasmane
Foto: Roma Birmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas