Search form

09.11.2015

Drukāt

Jūs ielūdz! Nenokavējiet – vietu skaits ierobežots (papildināts)

Photo

Tiesībsargs Juris Jansons aicina jūs uz konferenci “ANO konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām aspekti Latvijā”, ko organizē sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku.


 Konferences mērķis ir novērtēt, kas mainījies personu ar invaliditāti dzīvē no brīža, kad 2010. gada 31. martā Latvijā spēkā stājās ANO Konvencija par personu ar invaliditāti tiesībām.

Konferences pirmā daļa veltīta personu ar invaliditāti skatījumam, otrajā aplūkos sabiedrības viedokli, bet trešajā – pašvaldību vērtējumu.

Tiesībsargs iepazīstinās ar trim pētījumiem, kas veido ANO Konvencijas par personu ar invaliditāti tiesībām monitoringa ziņojumu. Savā pieredzē, vērtējumā un priekšlikumos dalīsies gan personu ar invaliditāti pārstāvošās nevalstiskās organizācijas, gan pašvaldību pārstāvji un eksperti.

Konference notiks šī gada 3.decembrī pl. 10 – 16.10

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (Mūkusalas ielā 3, Rīgā), Konferenču centra konferenču zālē.

Lūgums pieteikties elektroniski līdz 2015.gada 24.novembrim, nosūtot e-pastu uz elektronisko adresi: [email protected], norādot savu vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju.

Dalība konferencē ir bez maksas.

Lai veiksmīgāk izplānotu konferences telpas izkārtojumu, lūgums norādīt, ja izmantojat kādus tehniskos palīglīdzekļus (piemēram, ratiņkrēslu), vai pavadīs asistents utt.

Telpas ietilpības ierobežotības dēļ dalību apstiprinās pirmajiem 150 pieteikumiem.

Detalizēta konferences programma šeit.

 

Informē RUTA SILIŅA, Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja Komunikācijas un starptautiskās sadarbības nodaļas vadītāja


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas