Search form

22.02.2016

Drukāt

Jums, juniori: Eiropas nometne Norvēģijā šovasar! (video)

Photo

Eiropas Nedzirdīgo jauniešu savienība (EUDY) sadarbībā ar Al Nedzirdīgo tautskolu un apmācību centru Norvēģijā projekta “ERASMUS+” ietvaros 19. – 26. jūlijā organizē EUDY Junioru (13 – 17 g.) nometni par tēmu “Diversity Among Us” (Dažādība starp mums).


Šīs nometnes mērķis ir atraisīt jauniešu radošo potenciālu, iepazīstinot viņus ar Eiropas nedzirdīgo kopienas daudzveidīgo kultūru un tradīcijām, kas bagātinātu un stiprinātu junioru pieredzi tālākajā darbā; izpētīt nedzirdīgo kultūru  atšķirības, uzvedības normas, veicināt spēcīgu līderu rašanos, kuri strādās, lai panāktu labāku pasauli  nedzirdīgo kopienas un zīmju valodas attīstībai.

No Latvijas nometnē ir iespēja piedalīties četriem junioriem 13 – 17 gadu vecumā un līderim/ei 21 – 30 gadu vecumā – ar starptautisko zīmju zināšanām, pieredzi darbā ar bērniem un nometnes darbā.

Nometnes dalības maksa junioriem no Latvijas – 25 eiro katram. Šajā maksā iekļauta gulēšana, ēdināšana, ekskursijas un aktivitātes. Ceļa izdevumi – tiks atmaksāti 70%, nepārsniedzot noteikto projekta summu – 262, 50 eiro.

Pieteikšanās:  Līderim/ei – līdz 25. martam; junioriem – līdz 31. martam.

Pieteikties pie LNS Jauniešu centra vadītāja Kristapa Legzdiņa – mob.nr.26985905 ( sms), e-pasts: [email protected] vai personīgi ceturtdienās pl.14 – 18, Elvīras ielā 19, 8. kab.).

Plašāka informācija pieejama: http://eudyacademy.wix.com/jrcamp2016 – angļu valodā un starptautiskajās zīmēs.

 

 

Teksts: Ivars Kalniņš
Video: Kristaps Legzdiņš


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas