Search form

15.03.2016

Drukāt

Katrā ģimenē savu Kopsolī! Iznāk marta numurs…

Photo

Paldies tev par uzticību! Tu pašlaik esi to vairāku simtu lasītāju skaitā, kas abonējuši “Kopsolī” 2016. gadam. Bet biedru mums ir piecreiz vairāk, tātad lasītāju arī varētu būt vairāk – to parāda situācijas analīze saskaņā ar Latvijas pastā un Rīgā uz vietas veikto abonēšanu 2016. gadā.


Lūk, ko liecina  dati par abonentiem biedrībās (lasītāji % no biedru skaita): Daugavpilī un Kuldīgā –11%, Rēzeknē un Ventspilī – 12%, Rīgā – 18%, Smiltenē – 22%, Liepājā – 24%, Valmierā – 27%, Pļaviņās – 28%.

Padomā, kā konkrēti tu varētu palīdzēt KS lasītāju skaitu vairot. Iesaki, aicini,pamudini  avīzi abonēt tos biedrus, kuri to vēl nav izdarījuši. Lai katrā ģimenē būtu savs “Kopsolī”!

“Kopsolī” ir tavs draugs un padomdevējs jau 62 gadus. No katra biedra atkarīgs, vai  turpmāk tam būt vai nebūt. Ir svarīgi saglabāt vienīgo avīzi nedzirdīgajiem. Būtu bēdīgi to saprast tikai tad, kad  tās vairs nebūtu. Paldies tev, lasītāj, un – rosini arī citus abonēt Kopsolī.

Nākamo – marta numuru tu saņemsi pavisam drīz, jau šonedēļ. Gaidīsim atsauksmes, ierosinājumus un informāciju no ikviena mūsu biedra, kam ir ko teikt, ierosināt vai uzrakstīt.

 

Kopsolī “ radošā komanda: Ilze Kopmane, Zigmārs Ungurs, Juris Grundulis


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas