Search form

17.03.2016

Drukāt

Rezultāti fotokonkursa pirmajā tēmā

Sveicam visus fotokonkursa dalībniekus, kas iesūtīja savus foto pirmajai – marta tēmai “Mūsu biedri – hobiji, portreti, dzīvesveids”. Fotogrāfijas iesūtīja 12 autori un žūrija izvērtējusi viņu darbus.


Pirmajā vietā Kristapa Legzdiņa foto “LNS Jauniešu centra vadītāja vietnieces portrets”, otrajā vietā Ingunas Māras Čaunas foto “Praktikants”, bet trešajā – Igora Kurzenkova foto (selfijs jeb pašbilde) “Mēs mīlam dejot”.

Sociālo portālu Facebook un draugiem lv balsošanā visvairāk balsu – 73 savāca Kristapa Legzdiņa foto “LNS Jauniešu centra vadītāja vietnieces portrets”.

Apsveicam marta labāko fotogrāfiju autorus!

Kristaps Legzdiņš
“LNS Jauniešu centra vadītāja vietnieces portrets”,

Inguna Māra Čauna 
“Praktikants”

Igors Kurzenkovs
“Mēs mīlam dejot”.

 

Kam turpmāk jāpievērš lielāka uzmanība? Pirmkārt, tehniskajam izpildījumam, jo 5 fotogrāfijām bija nepietiekams pikseļu skaits un tāpēc tām par tehnisko izpildījumu bija ļoti maz punktu. Lūdzu, atcerieties, ka foto īsākā mala nevar būt mazāka par 1500 pikseļiem. Viena fotogrāfija zaudēja pikseļus tāpēc, ka bija tikusi apgriezta – to nevajag darīt, labāk pievelciet tuvplānu. Vēl – der arī tā saucamie selfiji jeb pašbildes, tas nozīmē, ka cilvēks pats sevi nofotografē.

No pieredzes mācāties ne tikai jūs, bet arī mēs. Turpmāk iesūtītās fotogrāfijas balsošanai Facebook un draugiem. lv liksim BEZ autoru vārdiem. Kāpēc? Tāpēc, ka citādi sanāk tā: kam vairāk draugu, tas arī vairāk balsu savāc. Draugs balso par draugu un nevis par fotogrāfiju. Tāpēc turpmāk būs tikai fotogrāfija un nosaukums. Fotogrāfijas aprīļa tēmai “Pasmaidīsim!” lūdzu iesūtīt līdz 5. aprīlim. Joprojām jebkurš var piedalīties! Var gadīties arī tā, ka cilvēks būs atsūtījis tikai vienu foto tikai vienai tēmai un tomēr savācis žūrijas lielāko balsu skaitu un kļūst par gada foto autoru. Viss ir iespējams!

 

LNS Informācijas nodaļa


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas