Search form

Drukāt

Unikāls koncerts Gorā aicina: nojauc barjeras un atver sirdi!

“Rēzekne – zilo ezeru zemē” – ar tādu devīzi 4. jūnijā pl. 13 Latgales vēstniecībā GORS, Rēzeknē, Pils ielā 4 norisināsies Latvijas Nedzirdīgo savienības (LNS) organizētais 20. amatiermākslas festivāls. Jubilejas festivālā dalību pieteikuši 12 amatiermākslas kolektīvi no visiem Latvijas novadiem.


Festivāls ir nedzirdīgo kopienas tradīcija, un tas notiek ik gadu citā Latvijas pilsētā, kur darbojas kāda no LNS reģionālajām biedrībām. Krāšņais LNS amatiermākslas kolektīvu gājiens ir redzams notikums ikvienā pilsētā, kurā tas risinās. Piemēram, Tukumā pašvaldības veiktajā vietējo iedzīvotāju aptaujā tas tika atzīts par 2014. gada spilgtāko notikumu.

Šogad festivāla skatītāji varēs baudīt 17 priekšnesumus: dejas, kustību izrādes, uzvedumus un melodziesmas zīmju valodā, kas ir īpašs žanrs, kad dziesmu audioieraksta pavadībā sinhroni izpilda aktieris izteiksmīgā zīmju valodā. Katru, kurš to redz pirmo reizi, tas patiešām pārsteidz un saviļņo.

Festivāls notiks Lielajā zālē, ieeja bez maksas. Visi laipni lūgti iepazīt nedzirdīgo sabiedrības unikālo kultūru, kas ar savu savdabību un izpildījumu zīmju valodā bagātina Latvijas kopīgo kultūras mantojumu, nojaucot visas barjeras starp dažādām kopienām.

Lai attēlu palielinātu, klikšķiniet uz attēla.

 

Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas