Search form

13.06.2016

Drukāt

Mūsu jaunieši teātra izrāžu festivālā ieguvuši Labākās izrādes titulu

No 2. līdz 4. jūnijam Liepājā koncertzālē “Lielais dzintars” notika piektais Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls “Spēlēsim te-ātri” – labāko kolektīvu parāde.


Festivālā piedalījās vairāk nekā 1500 dalībnieku un šajās dienās kopumā bija skatāmas 72 dažādas izrādes. Pirmo reizi šādā valsts līmeņa skolu teātra parādē piedalījās arī Rīgas Raiņa 8. vakara (maiņu) vidusskolas integratīvā grupa “ALIAS”.

Kuplais jauniešu un pedagogu kolektīvs uz Liepāju veda šī gada veikumu - sadarbībā ar k/c “Rītausma” nedzirdīgo jauniešu deju kolektīvu iestudēto muzikālo izrādi “Līgavu medības”.

Diena bija silta un saulaina, un  jaunās koncertzāles “Lielais dzintars” daudzās skatuves un baltie gaiteņi paši par sevi jau bija ekskursijas vērti, tomēr bija prieks pēc uzstāšanās vēl pabūt vecpilsētā un jūras krastā.

 Lai gan festivāls ilga 3 dienas, mēs mājup atgriezāmies jau pirmās dienas vakarā, jo jau nākamajā dienā daļai no aktieriem bija mērojams tālais ceļš uz citu lielu pasākumu - Nedzirdīgo pašdarbības festivālu Rēzeknē.

Liels bija mūsu visu prieks pēc izrādes saņemt diplomu un izteiksmīgu balvu - statuju, kā arī ļoti siltus, slavējošus vārdus no festivāla organizatoriem, kolēģiem-režisoriem un žūrijas.

Tomēr vēl lielāku pārsteigumu saņēmām divas dienas vēlāk, kad uzzinājām, ka kopā ar vēl 2 citām festivāla izrādēm esam saņēmuši Labākās izrādes titulu.

Sirsnīgi pateicamies visiem pedagogiem, aktieriem, skolas vadībai un citiem atbalstītājiem! Īpaši pateicamies k/c “Rītausma” dejotājiem un horeogrāfei Danai Kalpiņai - Geidai par brīnišķīgo sadarbību un režisorei Dzintrai Kukšai par aizdotajiem izteiksmīgajiem izrādes tērpiem!

 

 

Visa radošā kolektīva vārdā – Marika Čerņavska, režisore


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas