Search form

26.09.2016

Drukāt

Nedzirdīgo diena nosvinēta! (foto, papildināts)

Starptautiskā Nedzirdīgo nedēļa svinīgi noslēdzās 24. septembra sestdienā ar vairākiem pasākumiem Rītausmā.


Kristīne Zonberga no biedrības “Latvijas Pilsoniskā alianse” nolasīja lekciju par biedru nozīmīgumu sabiedriskās organizācijas attīstībā. Darbojās bērnu stūrītis, bija atvērts LNS muzejs, apmeklētāji varēja aplūkot fotoizstādi “Nedzirdīgie var!”.

 LNS prezidents, atklājot svētkus, deva vārdu Latvijas Zaļās partijas priekšsēdētājam Edgaram Tavaram, kurš nolasīja premjera apsveikumu nedzirdīgo kopienai svētkos.

Lai attēlu palielinātu, klikšķiniet uz attēla.

 Svētku svinīgo daļu vadīja Elfa Zariņa. Pl. 15 sākās svētku koncerts, kurā starp priekšnesumiem tika demonstrēti arī videostāsti “Nedzirdīgie dzirdīgo pasaulē”.

Savus videostāstus izstāstīja mazā, tikai 5 gadus jaunā Monta Intsone, Veronika Lavrenova, Edgars Pļaviņš, Olga Anufrijeva – Frolova un Jolanta Znotiņa.

Priekšnesumus sniedza 4 skolu audzēkņi, un starp tiem pirmo reizi Rītausmā uzstājās Daugavpils logopēdiskās internātpamatskolas – attīstības centra jaunie aktieri.

Savus koncertnumurus demonstrēja Ventspils, Liepājas, Rēzeknes biedrības, kā arī dienas centrs “Rītausma”, Smiltenes RB Alūksnes grupa, Rīgas RB Tukuma un Jelgavas grupas un rītausmieši.

Visi radošie kolektīvi un skolas saņēma Pateicības rakstus par nedzirdīgo kultūras un tradīciju stiprināšanu, piedaloties Nedzirdīgo dienas koncertā.

Pateicības rakstus saņēma arī fotoizstādes “Nedzirdīgie var!” foto autori un fotogrāfijās attēlotie varoņi.

Vairāk foto šeit.

Pēc koncerta Rīgas RB piedāvāja saviesīgu vakaru ar dažādām spēlēm, konkursiem, priekšnesumiem.

Šajā dienā Rītausma bija apmeklētāju pārpildīta un visus vienoja prieks par Mūsu Svētkiem, interesantajiem pasākumiem un krāšņo koncertu.

 

 

LNS Informācijas nodaļa
Foto: Juris Grundulis


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas