Search form

10.11.2016

Drukāt

LTV īpašie svētku raidījumi Lāčplēša dienā

Photo

11. novembrī LTV pārraidīs īpašus raidījumus ar subtitriem un surdotulkojumu cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem.


Lāčplēša dienā, 11. novembrī LTV 1 plkst. 17:00 ar subtitriem pārraidīsim dokumentālo filmu “Neatkarības sardzē”. Tas būs stāsts par Zemessardzi no tās pirmajām dienām līdz mūsdienām, parādot gan kaujas spēju attīstību, gan sadarbību starptautiskajā vidē un veicamo uzdevumu dažādību.

Plkst. 17:30 un 21:15 Ziņu speciālizlaidums ar surdotulkojumu – Lāčplēša dienas svētku norise ne tikai Rīgā, bet tiešraides no visiem Latvijas vēsturiskajiem novadiem – no Liepājas un Jelgavas, no Rēzeknes un Cēsīm. To varēs vērot tiešraides režīmā LTV interneta platformā www.ltv.lv sadaļā “Nedzirdīgajiem”.

Plkst. 21:45 LTV 1 ar subtitriem Latvijas – Lietuvas kopražojuma spēlfilma “Pelnu sanatorija” (režisors Dāvis Sīmanis).

Filmas darbība norisinās 1917. gadā Kurzemē. Kara pēdējās dienās atvaļināts vācu kara ārsts Ulrihs tiek nosūtīts uz nomaļu sanatoriju, kur ārstējas kontuzēti un mentāli traumēti kareivji. Ulriham atklājas dīvaina, sapņaina pasaule, kurā valda miers un aizmirstība. Tas izrādās pārbaudījums viņa racionālajam prātam un viņa apņēmībai "ieviest kārtību". Savukārt negaidīta pieķeršanās kādam pamestam, mežonīgam zēnam ļauj Ulriham atgūt notrulināto cilvēcību. Taču karš vēl nav beidzies – agrāk vai vēlāk tas sasniegs arī šo patvēruma vietu.

 

Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu daļas redaktore


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas