Search form

11.11.2016

Drukāt

Informācijas nodaļa viesojas Rītausmā

Photo

Uz Rīgas RB biedru kārtējo trešdienas sanākšanu 9. novembrī ieradās LNS Informācijas nodaļas pārstāvji.


Redaktore Ilze Kopmane informēja par “Kopsolī” pasūtīšanas kārtību nākamajam gadam. Tātad vēlreiz par to!

 Tāpat kā agrāk arī 2017. gadā “Kopsolī”  iznāks reizi mēnesī, un to ikviens var pasūtīt Latvijas pastā – saņemšanai  mājās (gadā 12.68 eiro) vai  par to samaksāt Informācijas nodaļā Elvīras ielā 19 –  saņemšanai uz vietas Rehabilitācijas centrā, Rītausmā vai redakcijā ( gadā 11.20 eiro).  Apmēram trešdaļa no apmeklētājiem, paceļot roku, apliecināja, ka pasūtīs Kopsolī “uz papīra”.

Jaunums ir tas, ka visi biedri, kuriem ir uzrādīta epasta adrese LNS biedru reģistra datu bāzē, bez maksas automātiski saņems Kopsolī elektroniskā veidā internetā. Tātad savā biedrībā vajag pārbaudīt, vai jūsu epasta adrese ir šajā reģistrā.

Redaktore atgādināja, ka nodaļas darbinieki jaunu informāciju ievieto ne tikai “Kopsolī”, bet katru dienu tā atrodama arī kādā no LNS mājaslapas www.lns.lv sadaļām un pašiem tai jāseko, lai nepalaistu garām kādu jaunumu, svarīgu ziņu vai interesantu piedāvājumu.

Viņa  demonstrēja LNS mājaslapu un aicināja pacelt roku tiem, kuri to zina un  lasa tajā informāciju. Roku pacēla tikai  kādi 2– 3, kaut arī gandrīz puse savukārt  apliecināja, ka viņu rīcībā ir “planšete” vai dators mājās.  Rodas secinājums, ka informācijas ir pietiekami, bet cilvēki to vienkārši neprot paņemt. Sevišķi aktuāli tas kļūst šobrīd, kad no jaunā gada plānota videoziņu ievietošana par aktuāliem notikumiem.

Korespondents Zigmārs Ungurs demonstrēja jautājumu – atbilžu jeb erudīcijas spēli un pēc tam jautāja, vai ir saprotams, kāpēc jālasa “Kopsolī” un mājaslapā ievietotā dažādā informācija – tāpēc, lai mēs kļūtu zinošāki, gudrāki un uzlabotu vārdu krājumu un izpratni.

Par kādām tēmām publika vēlētos vairāk lasīt, viņš pajautāja. Dalībnieki nosauca vairākas: slaveni nedzirdīgie pasaulē, sporta jaunumi, mūsu biedru dzīve ārzemēs, intervijas ar LNS ļaudīm, nedzirdīgo  kopienas izveidošanās vēsture Latvijā un pasaulē, plašākas biedrību ziņas, (“Kopsolī” ir ļoti saīsināti raksti, bet pilns  teksts tiek ievietots mājaslapā).

Publikai bija ļoti iepatikusies demonstrētā erudīcijas spēle, un Z. Unguram nācās apsolīt, ka turpmāk tādas tikšanās būs vēl…

 

LNS Informācijas nodaļa


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas