Search form

15.11.2016

Drukāt

Patriotu mēnesī uzvar Raitis Ozols un Elīna Atraszko

Fotokonkursa “Mūsu biedru fotostāsti” novembra tēmai “Es mīlu Latviju!” tika iesūtītas 14 fotogrāfijas. Lūk, entuziasti, kuri pacentās: Sintija Kārkliņa, Raitis Ozols, Sandra Gutāne, Anda Tīdemane, Inguna Čauna, Elvīra Čaika, Mārīte Sarkane, Lilita Logina, Elīna Atraszko, Airita Krasnā, Rota Gulbe, Genovefa Ņevjadomska, Santa Strauja un Andris Keders.


Žūrijas vērtējumā pirmā vieta Raita Ozola fotogrāfijai “Šeit sākas Latvija”. Tā ir uzņemta šovasar mūsu brašo rokeru brauciena laikā, apceļojot Latvijas robežas. Otrajā vietā Elīnas Atraszko viesizrāžu laikā Skotijā uzņemtā pašbilde jeb selfijs “Latvju trejmeitiņas Skotijā”, bet trešajā vietā valmierietes Sintijas Kārkliņas foto “Mēs mīlam Latviju!”, kas uzņemta pie Raunas Brīvības pieminekļa.

Publiskajā balsojumā, ko veica Facebook un draugiem.lv lietotāji, uzvarēja Elīnas Atraszko fotogrāfija “Latvju trejmeitiņas Skotijā”.

Decembrī mūsu konkurss noslēgsies, un tam par godu  tēma nav noteikta – jums ir pilnīga brīvība, varat fotografēt, ko vien vēlaties. Galvenais, lai bildes būtu interesantas un kvalitatīvas!

 Aicinām piebiedroties   arī tādus fotografēt mīļotājus, kuri vēl ne reizi nav piedalījušies šajā konkursā. Ikvienam vēl ir iespēja iegūt pašu galveno balvu, kā arī būt vienam no labākajiem šajā radošajā sacensībā. Neaizmirstiet  foto iesūtīt līdz 6. decembrim.

I vietā: Raitis Ozols. “Šeit sākas Latvija”

II vietā žūrijas un publiskajā vērtējumā: Elīnas Atraszko. “Latvju trejmeitiņas Skotijā”

III vietā: Sintija Kārkliņa “Mēs mīlam Latviju!”

 

Žūrijas vārdā: Zigmārs Ungurs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas