Search form

13.12.2016

Drukāt

Par informācijas nodrošināšanu 2017. gadā

Photo

Pēdējo – 12. Kopsolī numuru 2016. gadā lasītāji saņems drīzumā. Tajā būs gada darba kopsavilkums, raksti par interesantiem notikumiem, biedrību aktivitātēm, noderīgi padomi, fotokonkursa bildēm un – LNS prezidenta intervija ar svētku novēlējumu visiem LNS biedriem.


2017.  gadā Kopsolī iznāks tāpat kā agrāk – reizi mēnesī.

 Uz papīra un krāsās iespiestu to ikviens jebkurā laikā var pasūtīt Latvijas pastā – saņemšanai mājās (gadā 12.68 eiro) vai  to var pasūtīt arī Informācijas nodaļā vai Rehabilitācijas centrā Elvīras ielā 19 – saņemšanai uz vietas Rehabilitācijas centrā, Rītausmā vai redakcijā (gadā 11.20 eiro).

Jaunākā informācija regulāri  tiks ievietota arī internetā LNS mājaslapas www.lns.lv dažādās sadaļās (visvairāk Biedrību ziņās un Jaunumos), kā arī  sociālajos tīklos (facebook, draugiem.lv  u. c.). Sekojiet tai, lai nepalaistu garām kādu būtisku jaunumu, svarīgu ziņu vai interesantu piedāvājumu.

Gaidāmi divi 2017. gada jaunumi paplašinātas informācijas nodrošināšanā:

1) No nākamā gada visi LNS biedri bez maksas, automātiski saņems Kopsolī elektroniski – savā personiskajā  epastā. Pārbaudiet savā biedrībā, vai LNS biedru reģistra datu bāzē ir uzrādīta jūsu epasta adrese.

2) Reizi nedēļā tiks gatavots un ievietots  internetā aktuālo videoziņu izlaidums.

 Priecīgu skatīšanos un lasīšanu nākamajā gadā visiem novēl

 

 Informācijas nodaļa


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas