Search form

01.12.2009

Drukāt

Karstā nedēļas nogale Valmierā

Nedēļas beigas valmierieši aizvadīja interesanti un aizrautīgi: viņi godināja gan apaļos jubilārus, gan atzīmēja Katrīnas un Andreja dienu. Visus pasākumus organizēja un vadīja Dace Lāce, kurai bija...

Nedēļas beigas valmierieši aizvadīja interesanti un aizrautīgi: viņi godināja gan apaļos jubilārus, gan atzīmēja Katrīnas un Andreja dienu. Visus pasākumus organizēja un vadīja Dace Lāce, kurai bija daudzi uzticīgi palīgi ar Nadeždu Jefremovu priekšgalā. Šajā gadā valmieriešiem apaļo jubilāru bija maz, bet cienījami. Savus 80 dzīves gadus sveicēju pulkā jautri kā jauna meitene atzīmēja Aleksandra Bāliņa. Savus 65 godam nodzīvotos gadus atzīmēja Marta Ļebedeva un Indulis Lācis, bet Sarmīte Ščiglinska nosvinēja savu 50. jaunības gadu. Diemžēl viscienījamākā - 85 gadus vecā Tatjana Grundeja neieradās.
 
 
Katram jubilāram bija savs sveicējs, kas nolasīja jauku dzejoli.
 
Savukārt Katrīnas un Andreja dienas svinēšanā valmierieši jau pēc savas senas tradīcijas samainījās ar drēbēm – vīrieši uzvilka sieviešu drēbes un otrādi. Veidojās jautras situācijas, jo vairākums sieviešu arī valkā garās bikses, tāpēc pēc drēbju apmaiņas nekādas lielas atšķirības nebija.
Tika zīlēta nākotne, uz zīmītēm sarakstīja sliktās lietas un tās sadedzināja ar visām zīmītēm.
 
 
Dalībnieku bija tik daudz – ap 60, ka nebija vietas aktīvajām spēlēm, tāpēc tika izspēlēta Initas Puhovskas sagatavotā Prāta bankas spēle starp 4 galdiem. Uzvarēja komanda, kas vairumā pārstāvēja vietējā sporta kluba „Tālava” aktīvistus.
 
 
Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Iveta Lāce-Miezīte
01.12.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas