Search form

30.11.2009

Drukāt

LR dzimšanas dienas atzīmēšana KC „Rītausma” – visapmeklētākais pasākums novembrī

  Beidzies novembris – mūsu valsts svētku mēnesis. Arī vairākas LNS biedrības atzīmēja Latvijas valsts 91. dzimšanas dienu. Visvērienīgāk šo notikumu atzīmēja KC „Rītausma”, kurā sanāca ļoti d...

Klusuma pasaule logo
 
Beidzies novembris – mūsu valsts svētku mēnesis. Arī vairākas LNS biedrības atzīmēja Latvijas valsts 91. dzimšanas dienu. Visvērienīgāk šo notikumu atzīmēja KC „Rītausma”, kurā sanāca ļoti daudz cilvēku – vairāk nekā 150. Lai gan pašlaik Latviju piemeklē ekonomiskā krīze, tomēr varēja just, ka viņi domā par savu tēvu zemi pozitīvi. Kopīgi tika nodziedāta valsts himna „Dievs, svētī Latviju”. Pārbaudot, ko apmeklētāji zina par Latviju, notika krustvārdu mīklu risināšana par Latvijas upēm un pilsētām.

Pēc tam notika svinīgais koncerts „Sasildies, Latvija”, kurā piedalījās mūsu pašdarbības mākslas zvaigznes. Koncerta beigās apmeklētāji pamazām devās uz Vecrīgu vērot „Staro Rīga” gaismas spēles un grandiozo salūtu.
Pasākuma dalībnieki domās par Latviju centās būt ilgi nomodā. Par to liecina 30 litri izdzertās kafijas – nebijis rekords šādā vakarā kultūras centrā!
 
Par pārējām novembra aktivitātēm Rīgā, Jelgavā un Tukumā, lūdzu, lasiet projektu sadaļā šeit.


Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Māra Lasmane
30.11.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas