Search form

16.11.2009

Drukāt

„Tas ir tikai sākums...”

  6. novembrī „KS” bija klāt kādā īpašā notikumā Kongresu namā, Irīna Kristoforova saņēma diplomu par pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības iegūšanu, beidzot Rīgas Juridisko koledžu. ...
 

6. novembrī „KS” bija klāt kādā īpašā notikumā Kongresu namā, Irīna Kristoforova saņēma diplomu par pirmā līmeņa augstākās profesionālās izglītības iegūšanu, beidzot Rīgas Juridisko koledžu.
 
Pēc svinīgās ceremonijas Irīna ar ziediem rokās dalījās domās par aizvadīto laiku un savu ceļu uz to pirmo sasniegumu savas izglītības pilnveidošanā.

Kāpēc studēji tieši šajā koledžā?
Var teikt, tas bija mana darba tiešā ietekmē. Kad sāku strādāt „KS” redakcijā, jutu, ka trūkst zināšanas, ka jāmācās. Darbabiedri manu ieceri atbalstīja, kopīgi apsvērām vairākas idejas, līdz izlēmu par labu Juridiskajai koledžai un specialitātei – cilvēkresursu vadība. Tas faktiski arī tagad ir mans darbs.
 
Vai tagad jūties drošāka, zinošāka savā darbā?
Neapšaubāmi. Kaut arī dažs studiju priekšmets nelikās īsti vajadzīgs, tomēr kopumā – ikviena nodarbība, katra grāmata vai interneta materiāli, ko izlasīju, savu labo darbu padarījuši.
Bet reizē saprotu – tas ir tikai sākums, tāds neliels pamats augstskolā, tālākā izglītības ceļā, kas man vēl jāiet, tāpēc esmu jau uzsākusi studijas „Attīstībā” sociālā darbinieka/sociālā pedagoga specialitātē.

Uzklausīja: Ilze Kopmane
Foto: no Rīgas Juridiskas koledžas
16.11.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas