Search form

16.11.2009

Drukāt

Publicitāte: Uz starta – 2.12 komanda

11.novembrī plaša nedzirdīgo ļaužu pulka priekšā KC „Rītausma” startēja 2.12 aktivitātes „Informācija kā nedzirdīgo sociālās iekļaušanas un rehabilitācijas pamatnosacījums” darba komanda. Šī pu...

Klusuma pasaule logo


11.novembrī plaša nedzirdīgo ļaužu pulka priekšā KC „Rītausma” startēja 2.12 aktivitātes „Informācija kā nedzirdīgo sociālās iekļaušanas un rehabilitācijas pamatnosacījums” darba komanda.

Šī publiskā akcija „Aci pret aci” iecerēta, lai informētu pēc iespējas vairāk nedzirdīgo cilvēku, projekta klientu par pieejamiem pakalpojumiem, kas ieviesti un nodrošināti no šī gada jūlija, un to izmantošanu.

Aktivitātes īstenotāji katrs stāstīja par savu darbu. Inese Immure vairāk pievērsās jauninājumiem šajā jomā – videoziņām. Gunta Birnīte skaidroja uzziņu servisa darba saturu. Ilze Kopmane un ziņu korespondenti Zigmārs Ungurs un Ivars Kalniņš pievērsās informatīvo izdevumu veidošanai – laikrakstam „Kopsolī”, ziņu jaunumiem mājaslapai, Juris Grundulis uz lielā ekrāna demonstrēja videoziņas.

Debates raisījās par informatīvo un tulka pakalpojumu atšķirību, par „dzīvo” informāciju uz vietas un video informāciju datorekrānā. Diemžēl mūsdienu tehnoloģijas lielai daļai nedzirdīgo cilvēku nav vēl pieejamas. Tātad jāgādā par vispusīgu infonodrošinājumu dažādā veidā – tāds bija secinājums pēc šīs tikšanās.


Teksts: Ilze Kopmane
Foto: Zigmārs Ungurs
16.11.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas