Search form

16.11.2009

Drukāt

„Zelta rudens” Rītausmā

  Sestdien, 14. novembrī, kultūras centrā „Rītausma” notika gadskārtējais jubilāru saiets „Zelta rudens”. Šogad tas izcēlās ar to, ka jubilāru bija daudz. Visgodājamākie – astoņdesmitgadīgie: Ve...
 
Sestdien, 14. novembrī, kultūras centrā „Rītausma” notika gadskārtējais jubilāru saiets „Zelta rudens”. Šogad tas izcēlās ar to, ka jubilāru bija daudz. Visgodājamākie – astoņdesmitgadīgie: Veronika Cvetkova, Franciska Senkēviča, Valentīna Paļčevska, Harijs Steglavs un Jānis Jaurēns-Jurka. Skatoties uz viņiem, varēja pabrīnīties, cik labi spēj izskatīties cilvēki šādā vecumā.

Savukārt 75 gadus atzīmēja Emīlija Oboļeviča, Rita Zujevska, Regīna Koļesņikova, Vincents Oboļevičs un Ivans Cvetkovs. Bet septiņdesmitgadnieku bija vesela rinda – 9 jubilāri. Vēl savus 65 gadus sestdien atzīmēja 7 gaviļnieki, bet 60-gadnieku bija tikai 3. Visjaunākie jubilāri – Maiga Elbrote un Inita Puhovska.
 
Pasākums bija ļoti labi pārdomāts, skatuve grezni noformēta, īpaša apgaismes firma bija parūpējusies par skatuves un zāles izgaismošanu ar krāsainiem prožektoriem. Pasākumā piedalījās ap 170 cilvēku.

Pasākumu vadīja nama saimniece Maruta Piterniece, viņai palīdzēja Māra Lasmane, Vita Kamare, Liena Čerepko un Ilona Liniņa. Jubilārus apsveikt bija ieradies arī LNS prezidents Arnolds Pavlins, kurš savā uzrunā teica: „Nav svarīgi, cik katram paliek gadu, svarīgi ir tas, ka mēs visi šeit esam kopā!”

Sīkāk par šo pasākumu, kā arī intervijas ar dažiem jubilāriem lasiet nākamajā „Kopsolī” numurā.Teksts un foto: Zigmārs Ungurs
16.11.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas