Search form

04.12.2009

Drukāt

Seminārs „Nedzirdīgo nodarbinātībai” otrajai grupai noslēdzies

  Šodien beidzās projekta „Klusuma pasaule” ietvaros organizētais seminārs „Nedzirdīgo nodarbinātībai” otrajai grupai. Tajā piedalījās 8 nedzirdīgie cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām un rajon...
 
Šodien beidzās projekta „Klusuma pasaule” ietvaros organizētais seminārs „Nedzirdīgo nodarbinātībai” otrajai grupai. Tajā piedalījās 8 nedzirdīgie cilvēki no dažādām Latvijas pilsētām un rajoniem – Daugavpils, Jelgavas, Rēzeknes, Cēsu rajona u.c.
Apmācības vadīja pieredzējuši speciālisti – psihologs, konsultants profesionālās karjeras jautājumos, jurists. Semināra dalībnieki tika iesaistīti tādu tēmu apgūšanā kā pašvērtējums un pašapziņas celšana, profesionālā piemērotība, darba likumdošana, savas rīcības programmas izstrāde darba meklēšanā u.c.
Viena no dalībniekiem Valentīna Staškeviča no Daugavpils par semināru vērtēja šādi:  „Man patika psiholoģijas nodarbības. Jurista padomi ļoti noderīgi, piemēram, par darba attiecību veidošanu. Rehabilitācijas procedūras arī veselīgas un uzmundrinošas. Nākotnē es vēlētos kļūt par floristi.” Savukārt Sanita Krūzberga no Cēsu rajona stāsta: „Es daudz uzzināju par dažādām profesijām un to atšķirībām. Gribētu izmācīties par pavāri. Te es uzzināju, ka šo profesiju bez maksas var apgūt Sociālās integrācijas valsts aģentūrā. Noderīgas bija dažādas pēcpusdienas fizioterapijas nodarbības.” 

Aptaujātie semināra dalībnieki ļoti atzinīgi vērtē jau iegūtās zināšanas un sniegto pakalpojumu kvalitāti.
Nākamās grupas apmācības plānotas 2010. gada martā.
 
Pieteikties apmācībām var projektā „Klusuma pasaule” reģistrētie klienti (zilā karte), kuriem klientu kartē atzīmēts 3.punkts „Motivācijas programmas bezdarbniekiem apguve” un kuri reģistrējušies kā bezdarbnieki NVA. Vietu skaits ierobežots. Pieteikties: LNS Zīmju valodas centrā  pie Lilitas Janševskas vai pa telefonu 67471575 vai e -pastā: [email protected]
 
 
Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Inese Immure un Irīna Kristoforova
04.12.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas