Search form

17.12.2009

Drukāt

Kaspars Unte – Alojas 2009. gada sportists

5. decembrī Alojā notika sarīkojums „Sporta laureāts 2009”, kurā tika izvērtēti šī gada sporta notikumi pilsētā un novadā. Par gada populārāko vietējo sporta veidu tika atzīts basketbols un gada sport...

5. decembrī Alojā notika sarīkojums „Sporta laureāts 2009”, kurā tika izvērtēti šī gada sporta notikumi pilsētā un novadā. Par gada populārāko vietējo sporta veidu tika atzīts basketbols un gada sportista tituls piešķirts mūsu basketbolistam Kasparam Untem.
 
Kaspars Unte ir viens no basketbola kluba „Aloja” līderiem. Basketbols ir viņa vistuvākais sporta veids. Divas reizes nedēļā viņš trenējas pilsētas jaunajā sporta hallē. Kopā ar komandas biedriem piedalījies Limbažu novada atklātajā basketbola čempionātā. Šī gada septembrī un oktobrī turpat notika Uzņēmēja kausa turnīrs, kurā Kaspara pārstāvētais BK „Aloja” izcīnīja bronzas medaļu. Basketbola laukumā viņš ļoti labi saprotas ar dzirdīgiem puišiem.
 
Jāpiezīmē, šogad Kaspars Valmieras kluba „Tālava NS” komandas sastāvā Eiropas nedzirdīgo basketbola kluba kausa izcīņā divreiz ieguva sudraba medaļas gan Stambulā, gan Londonā. Starp citu, visi sportisti abās sacensībās piedalījās par saviem līdzekļiem, paši noorganizēja braucienu un bija bez trenera. Pateicoties saliedētajai komandas spēlei kapteiņa Kaspara vadībā, Latvijas un „Tālavas” vārds izskanējis pasaulē.
 
Tādēļ arī par 2009. gada sportistu Alojā tika izraudzīts basketbolists Kaspars Unte. Tā kā pats pretendents šajā laikā atradās ceļojumā Ēģiptē, viņa nopelnīto kausu saņēma vecāki. Vecāki ir patiesi gandarīti un lepojas ar dēla sasniegumiem gan nedzirdīgo vidē, gan dzirdīgo vidē, kurā atzinīgi novērtēti viņa sasniegumi.
 
Pats Kaspars Unte par iegūto titulu arī gandarīts: „Saņēmu ielūgumu uz šo pasākumu, bet tajā laikā nebiju Latvijā. Tomēr vecāki piedalījās, pēc tam man paziņoja par apbalvojumu, un biju bezgala priecīgs.”
Par Kaspara ievēlēšanu Latvijas Nedzirdīgo sporta federācijas valdē un dalību starptautiskajos klubu turnīros var izlasīt laikraksta „Kopsolī” decembra numurā.
Tā turpini, Kaspar!
 

Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: no Kaspara Untes personīgā arhīva
17.12.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas