Search form

19.07.2022

Drukāt

Mūžībā aizgājis LNS Goda biedrs Guntis Dāvids

Photo

14.jūlijā pa mūžības ceļu aizgājis LNS Goda biedrs un LNS Kuldīgas reģionālās biedrības Goda biedrs ventspilnieks Guntis Dāvids. Viņš visā dzīves laikā ar savu aktivitāti, darbu un atbildīgo attieksmi pret visu, ko darīja, izpelnījies dziļu nedzirdīgo kopienas cieņu.


Guntis Dāvids bija LNS Ventspils reģionālās biedrības priekšsēdētājs (1977­-1983) un LNS Kuldīgas reģionālās biedrības priekšsēdētājs (2015-2017). Viņš bijis LNS domes loceklis. Gunta Dāvida veikums vairākkārt augstu novērtēts, uzticot viņam pārstāvēt Ventspils un Kuldīgas biedrību LNS kongresos, kā arī apbalvots ar LNS Goda biedra titulu (2013).

Guntis bija ilggadējs LNS Ventspils reģionālās biedrības tautisko deju grupas dejotājs. Viņa kā brīvprātīgā veikums bija vērojams dažādās izpausmēs gan biedrības un citos pasākumos, gan amatiermākslas festivālos. Tāpat viņš aktīvi piedalījās biedrības organizatoriskajā darbā.

Guntis bija patiesi inteliģents, dziļi cilvēcisks, sirsnīgs un nosvērts cilvēks. Viņš atstājis mums savu garīgo pienesumu kopīgajā LNS vēstures grāmatā. Paldies viņam!

Izsakām visdziļāko līdzjūtību Gunta Dāvida tuviniekiem un draugiem.

Atvadīšanās no LNS Goda biedra Gunta Dāvida notiks 20. jūlijā, plkst. 12.00 Ventspils Meža kapu kapličā, Aizsaules ielā.

 

Latvijas Nedzirdīgo savienības valdeAtpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas