Search form

22.12.2022

Drukāt

Iznācis laikraksta “Kopsolī” decembra numurs

Photo


Sagaidot Ziemassvētkus, izlasi jauno “Kopsolī” decembra izdevumu par nedzirdīgo sabiedrībai un tās draugiem aktuālām tēmām!  Šajā numurā daudz interviju ar mūsu sabiedrībā nozīmīgiem un darbīgiem cilvēkiem. Lielā numura saruna ar jelgavnieku Andri Dombrovski, kas par spīti veselības problēmām rūpīgi izgatavo koka izstrādājumus. Varbūt tieši viņa izstrādātie priekšmeti var būt Jaungada loterijas dāvanu maisā? Atbalstām savējos! Tāpat lasi interviju ar šuvēju Daci Meņģeli, kas pirms 25 gadiem atvērusi savu šūšanas darbnīcu.

Vai vēlies sākt fotografēt? Iedvesmojies no fotogrāfes Madaras Liepiņas stāstītā par pieredzi šajā mākslas jomā. Viņa šajā gadā uzņēmusi jau vairāk kā 10 000 bildes!

Intervija ar LNS 2021. gada labāko tulku Aināru Ostvaldu par viņa darba ikdienu. 3. decembrī  – Ainārs saņēma konkursa “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam” žūrijas speciālu atzinību par Latvijas Televīzijas raidījuma “Supernova” tulkošanu.

Gada izskaņā divi atskati – LNS prezidents Edgars Vorslovs stāsta par aizvadīto gadu un nākotnes plāniem un prognozēm un LNS RB vadītāju atskats par to, kas bijis gada notikums, kas izdevies vai neizdevies…

Deju kolektīvs “Rītausma” svin 70 gadus! Ieskaties “Kopsolī” un izlasīsi bijušo dejotāju Edgara Pļaviņa un Regīnas Rizikas atmiņas stāstus un to, kā pagāja jubilejas koncerts.

 

Rubrikā “Aktualitātes Latvijas Nedzirdīgo savienībā” raksti:

·         Par zvērināta revidenta iecelšanu LNS kapitālsabiedrībās

·         Žūrijas speciālā atzinība “Supernova” zīmju valodas tulkiem

·         “Rītausmas” dejotāji Jaunolaines kultūras namā

·         Drakula” Rīgas Mākslas un mediju tehnikumā

·         Iekļauties Rīgas pilsētas apkaimēs

 

Un citi raksti par jums svarīgo un interesanto:

·         Informācija par naudas balvu izmaksām nedzirdīgajiem sportistiem, viņu treneriem un atbalstošajam personālam.

·         Stāsts par koncertu “Ieraugi nedzirdēto! Dziesmu svētki”, kurā jauniešu koris “Balsis” nodziedāja 16 dziesmas, bet surdotulce Elza Veismane tās tulkoja zīmju valodā.

 

Pievērs uzmanību!

2023.  gadā  laikraksts  “KOPSOLĪ” iznāks tikai elektroniskā versijā. “Kopsolī” tiks izsūtīts LNS biedriem e-pastā un būs ievietots LNS mājaslapā www.lns.lv

Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas