Search form

30.09.2023

Drukāt

Sprīdītis laimi atradis mājās!

Photo


Nedzirdīgo dienā, ko atzīmēja 23.septembrī, LNS kultūras namā “Rītausma” notika pirmizrāde uzvedumam “Sprīdītis”, kura tapšanā iesaistīti visi “Rītausmas” kolektīvi, to vadītāji Dana Kalpiņa, Zane Bondare un Aldis Ādamsons, kā arī Rīgas Mākslas un mediju tehnikuma pasniedzēji un audzēkņi. Darbošanās sākās līdz ar 2023.gada sākumu un 9 mēnešos izauklētais “mazulis” ieraudzīja skatuves gaismas.

Vēl augustā bija šaubas par to, vai paspēsim izrādi pabeigt līdz Nedzirdīgo dienai, taču komandas darbā lielas lietas iespējamas.

Mēs izsakām pateicību visiem iesaistītajiem – uz skatuves redzamajiem vairāk kā 35 personāžiem un neredzamajiem – tādā pat skaitā iesaistītajiem tērpu un rekvizītu māksliniekiem, dekoratoriem, foto un video operatoriem u.c. brīvprātīgajiem. Kopumā esam aptuveni 70 cilvēku komanda – liels spēks! Katrs pielicis kaut ko savu, lai šī izrāde top. Paldies!

Par pirmizrādi būs atsevišķs raksts “Kopsolī”, taču no sevis vēlamies piemetināt, ka ļoti novērtējam “Rītausmas” lielās skatuves un zāles priekšrocības, lai taptu grandiozi projekti. Ceram uz nākotnes iespējām…

Vairāk foto šeit

Dana Kalpiņa


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas