Search form

08.01.2024

Drukāt

Jaungada balle atjaunotajās telpās Elvīras ielā

Pagājušā gada 31. decembrī un jau šī gada 1. janvārī notika LNS Rīgas reģionālās biedrības 2024. gada sagaidīšanas balle, kas pulcēja 70 cilvēkus. Balle pirmo reizi notika atjaunotajās telpās Elvīras ielā 19. Pasākuma organizatori parūpējās par neskaitāmiem sīkumiem, lai radītu svētku sajūtu gan biedriem, gan viņu draugiem.
Tā kā nu jau šis gads pēc ķīniešu horoskopa ir Zaļā koka pūķa gads, arī balles tematika tika izvēlēta atbilstoši: viesi tika aicināti ierasties zaļā vai spīdīgos tērpos.


Pasākumu vadīja Jolanta Znotiņa un Inese Immure. Sākumā viesi tika iesaistīti iepazīšanās spēlēs. Tad sekoja svinga deju priekšnesums, ko ar dzirkstošu enerģiju izpildīja dejotāji Brigita un Kristaps no apvienības “Swingdance”. Pēc tam viesi dejotāju vadībā paši mācījās svinga dejas soļus.Par priekšnesumiem parūpējās arī mūsu talantīgie nedzirdīgie mākslinieki (Elbrotu pāris, Iveta Kraze, Jolanta Znotiņa), kuri melodeklamēja un žonglēja.Jaungada naktī visi pieaugušie atgriežas bērnībā, tāpēc pirms pusnakts viesus apciemoja Salavecis – vienīgais nedzirdīgais visā pasaulē, kas atveda pāri palikušās dāvanas no Ziemassvētkiem. Vispirms viņš uzstājās ar dziesmu zīmju valodā “Reiz mežā dzima eglīte” kopā ar zaķi, vilku, zirdziņu un vectētiņu, tad izlozēja dāvanas viesiem.Jaunā gada iestāšanos viesi sagaidīja ar glāzi šampanieša un gabaliņu tortes, noskatoties Valsts prezidenta subtitrēto uzrunu.

Pēc tam Līga Kotova kopā ar Inesi Immuri līdz rītam organizēja dažnedažādas atrakcijas un spēles. Laiks spēlēs un sarunās paskrēja ātri un pēdējie viesi uz mājām devās septiņos no rīta. Pēdējie palikušie paspēja arī kopīgi nobildēties.Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas