Search form

28.06.2024

Drukāt

LNS valdes izbraukums uz Daugavpili

Photo

LNS valde 14. – 15. jūnijā devās darba izbraukumā uz Daugavpili. Vispirms tika apmeklēta Latvijas Nedzirdīgo savienības SIA “LNS DANE” šūšanas ražotne Daugavpilī, kur valdes locekļi iepazinās ar mūsu uzņēmuma pašreizējo stāvokli un ar uzņēmuma direktori Ritu Oniani apspriedās par pašreizējo situāciju un nākotnes plāniem.

Pēc uzņēmuma apskates valdes locekļi devās uz Daugavpils RB telpām, kur notika LNS valdes kārtējā sēde. Tika turpinātas pagājušajā gadā uzsāktās izbraukuma atklātās valdes sēdes RB (Rēzekne, Liepāja)  kopā ar vietējo RB valdi.  Šoreiz valdes sēdē klāt bija LNS Daugavpils reģionālās biedrības valde, kas vēroja LNS valdes sēdes gaitu, varēja uzdot jautājumus. Sēdes noslēgumā klātesošie tās biedrības valde dalījās savos iespaidos par LNS valdes sēdes darbu. Daugavpils RB priekšsēdētāja Elvīra Čaika atzīmēja, ka ir iepriecināta par LNS valdes darbu un ņems to par piemēru Daugavpils RB valdes darbā.

Savukārt, 15.jūnijā, LNS valdes locekļi tikās ar vietējiem LNS biedriem, lai uzklausītu viņu problēmas, skatījumu uz norisēm LNS un LNS nodrošinātajiem pakalpojumiem,  kā arī sniegtu atbildes uz viņus interesējošiem jautājumiem.


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas