Search form

27.08.2010

Drukāt

Valmieras vājdzirdīgo skolai jauns nosaukums

Vakar, 26. augustā Valmieras pilsētas pašvaldības domes sēdē izskatīja jautājumu par Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolas – attīstības centra reorganizāciju un apstiprināja jauno skolas nosaukumu.


Turpmāk tā sauksies Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātvidusskola attīstības centrs. Kā pastāstīja Valmieras pilsētas pašvaldības domes izglītības pārvaldes speciālists izglītības jautājumos Uldis Ābeltiņš, skola vairākus gadus strādājusi, lai īstenotu projektu par vidējās izglītības nodrošināšanu un pašvaldība ir daudz ieguldījusi internāta uzturēšanā.

Pašlaik Valmieras Vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolas- attīstības centra ēkā L.Paegles ielā 20 notiek remontdarbi. 

Šīs ēkas pirmajā stāvā tiks izbūvētas divas pirmsskolas izglītības telpas, divas bērnu guļamistabas, garderobes telpa, trīs sanitārie mezgli, ēdiena sadales telpa un tehniskā telpa. Nama 2.stāvā izbūvēs komandanta darba telpu, darbinieku sanitāro mezglu, tehnisko telpu, apmācības telpu un internāta telpu ar sanitāriem mezgliem skolēniem ar īpašām vajadzībām. Projekta ietvaros tiks iegādāta arī sadzīves tehnika un mācību materiāli.
 
Izbūvēs arī jaunu apkures, kanalizācijas, ūdens padeves ventilācijas un elektroapgādes sistēmas. Šo projektu 85% apmērā finansē ES. Tā kopējā summa ir 125 tūkstoši latu. 
 
Šajā mācību gadā skolā atvērs arī vidusskolas klases, tāpēc tā vairs nebūs pamatskola, bet vidusskola. Interviju ar skolas direktora vietnieci saimnieciskajā darbā Gunitu Gumbri lasiet nākamajā „Kopsolī”!
 


Vairāk foto - galerijā.
 
Teksts un foto: Zigmārs Ungurs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas