Search form

27.08.2010

Drukāt

Aicina apgūt saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu programmu – ne tikai Rīgā, bet arī reģionos

Photo

No 1. septembra aktīvu darbību uzsāk LNS projekta "Klusuma pasaule" 2.10. aktivitāte "Saskarsmes un radošās pašizpausmes iemaņu apguves programmas realizācija".


Iepriekš notikuši 2 semināri sociālā darba speciālistiem, kas strādā ar nedzirdīgajiem, kā arī radošā nometne projekta klientiem, taču turpmāk radošās nodarbībās iespējams piedalīties katram, kuram projektā paredzēta šī aktivitāte. Nodarbības ietver saskarsmes prasmju attīstīšanu, deju un kustību, muzicēšanas, teātra un vizuāli plastiskās mākslas darbnīcas, ideju analīzi radošiem pasākumiem, kā arī foto un video apmācību.

Rīgas
klientiem nodarbības no 2. septembra notiks katru ceturtdienu 2 grupās pl. 13. - 16 un pl.16.30 – 19.30. Dalībniekiem iepriekš jāpiesakās pie Vitas Kamares vai pa tel. 27844981. Projekta klientiem, kas vēlas piedalīties nodarbībās Rīgā, iespējams apmaksāt  starppilsētu autobusa vai vilciena biļeti no dzīvesvietas līdz Rīgai. Lūdzu ņemt vērā, ka Rīgas sabiedriskā transporta (autobuss, trolejbuss, tramvajs) biļetes netiks apmaksātas. 
 

Reģionos nodarbības notiks pēc iepriekšējas vienošanās ar klubu vadītājiem. Jau saplānots, ka, ka septembrī radošo nodarbību vadītāji viesosies Tukumā (7.septembrī pl. 11 - 15), Liepājā (11. septembrī pl. 11 - 15), Rēzeknē (14.septembrī no pl. 11 - 15), Valmierā (21. septembrī pl. 12 - 15), Daugavpilī (22. septembrī pl. 11- 15), Jelgavā (29. septembrī pl. 16 - 19). Reģionos pieteikšanās pie klubu vadītājiem.
 

Tiks organizētas arī foto un video darbnīcas – pirmā notiks 27. septembrī pl. 16.30 k/c „Rītausma” Rīgā, Kandavas ielā 27. Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Ārpus Rīgas dzīvojošiem projekta klientiem iespējams apmaksāt sabiedriskā transporta izdevumus.Vairāk foto - galerijā.

Teksts: Dana Kalpiņa - Geida
Foto: Ilze Kopmane
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas