Search form

09.03.2004

Drukāt

Skrējiens pēc tulpēm

Pēteris Kursītis Dzīve jātver vienkāršāk, nav ko jaukt iekšā politiku un prātot, vai 8. martu svinēt vai nē. Uzmanības sievietēm — veltes, mazi svētki, ziedi — nekad nebūs par daudz. Tā domāja arī t...
Pēteris Kursītis
Dzīve jātver vienkāršāk, nav ko jaukt iekšā politiku un prātot, vai 8. martu svinēt vai nē. Uzmanības sievietēm — veltes, mazi svētki, ziedi — nekad nebūs par daudz. Tā domāja arī tie, kas 7. martā organizēja pārskrējienu pāri Vanšu tiltam no centra līdz Olimpijai. Tajā piedalījās pusotra tūkstoša daiļā dzimuma pārstāvju no dažādām Latvijas malām. To skaitā arī no LNS.
Mūsu skrējēju vidū bija gan lielās, gan mazās meitenes, pat tādas, kas līdz šim skriešanas aktivitātēs nebija manītas (M.Platace). Skrējējām bija veltīta patiesa uzmanība — finālā katra saņēma tulpi un šampanieša glāzi. Viņām bija veltīts uzvedums Ufo vadībā ar Dāmu Popa līdzdalību. Apsveikuma runu finālā teica Rīgas Domes pārstāvis M.Tralmaks. Pati pirmā fināliste saņēma galveno balvu — firmas Dominika Travel Latvia tūrisma ceļazīmi.
No mūsējām ātrākā Ieva Ričika. Viņa arī iekļuva īpaši apbalvoto vidū un ieguva oranžo T — krekliņu ar uzrakstu: «Desmit minūtes skrēju, nedēļu atpūtīšos.»
Mazie skrējēji bija tā sajūsmināti, ka vēlējās šo skrējienu atkārtot. Nu tikai jāgaida nākamais gads, kad atkal notiks sieviešu solidaritātes skrējiens pāri kādam citam Rīgas tiltam.

 

 
 
 
 
 
 


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas