Search form

17.01.2006

Drukāt

2006.g. janvāris (1)

Vecais gads prom. Jaunais klāt Paldies visiem sveicējiem Gada nogalē LNS centrālo mītni apmeklēja gan Ziemassvētku vecītis un Sniegbaltīte ar dāvanu maisu, gan pastnieks ar pilnu somu apsveikumiem, ...
Vecais gads prom. Jaunais klāt
Paldies visiem sveicējiem
Gada nogalē LNS centrālo mītni apmeklēja gan Ziemassvētku vecītis un Sniegbaltīte ar dāvanu maisu, gan pastnieks ar pilnu somu apsveikumiem, gan arī tālāku ceļu mērojuši rūķīši ar vēdergardumiem.
Šis jaukais tradicionālais Ziemassvētku pārītis priecēja LNS mītnes ļaudis
 
Gadumija godam aizvadīta
Dažādi pasākumi notikuši vairākkārt, bet centrālais pašā gadumijā KC «Rītausma» pulcinājis krietnu pulku apmeklētāju, kas Jauno gadu sagaidījuši godam — līdz rītam rotaļās dejās un citās jautrās izdarībās. Balli par godu savai 5 gadu jubilejai organizēja fonds NIAF «Klusums» sadarbībā ar KC «Rītausma».
 
Atbalsts festivālam
LR Īpašo uzdevumu ministrija sabiedrības integrācijas lietās sekretariāta izsludinātajā projektu konkursā «Atbalsts sociālās integrācijas NVO un uzdevumu deleģēšana NVO» LNS ieguvusi finansējumu sava projekta realizācijai.
 
LNS nekustamie īpašumi
Sākas remonti
2005. gada nogalē sācies remonts Daugavpils kluba ēkā, kas pagājušajā gadā cieta ugunsgrēkā. No valsts budžeta LNS izdevies šai vajadzībai dabūt 15 tūkst. LVL, un par tiem pirmām kārtām tiks uzklāts jauns jumts, kā arī veikta elektroinstalācijas nomaiņa.
 
Gandrīz kā pasakā
Esmu bijusi pasaku bērns. Pasakās smēlu mīlestību, līdzjūtību, vienkāršību, gudrību. Tās aizveda mani uz sapņu valstību. Es dzīvoju brīnišķīgā, jaukā pasakā, kur Pelnrušķītei ir ļauts justies kā Princesei.
 
Ceļš uz amatu
Septiņu ezeru pilsētā
Astoņi Alsviķu profesionālās skolas vājdzirdīgie un nedzirdīgie audzēkņi 2005. gadā astoņas nedēļas pavadīja Vācijas pilsētā Šverīnē, kuru tās iedzī-votāji dēvē par«septiņu ezeru pilsēta».
 
LNSF atskatās uz saviem 15
Pēdējā laikā nedzirdīgo sabiedrība ir lutināta ar jubileju svinībām. Svinētas dažādā mērogā ar dažādiem gadu skaitļiem. Gan biedrībās, gan skolās, gan sporta organizācijās, tradīciju pasākumos.
”Jubilejas klinģeris veiksmīgi sadalīts!”
 
Kongress – bez satricinājumiem
Latvijas Nedzirdīgo sporta federācijas 9. kongresu 26. novembrī Rīgas brīvostas konferenču zālē atklāja LNSF prezidents Varis Strazdiņš. Līdz šim LNSF nebija sava karoga. Atklājot kongresu, zālē tika ienests jaunais LNSF karogs. To ar vārdiem: «Karogs vienmēr stāv mums pāri, kaut ko norāda, uz kaut ko aicina. Karogs norādīs uz jūsu kopību, jūsu darbu!» – iesvētīja mācītājs.
 
Labi rezultāti — ārzemēs un pašu mājās
Ar teicamiem rezultātiem starptautiskās sacensībās Jauno gadu sagaidīja Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas skolēni.
 
Materiāli no «Kopsolī» ievietoti fragmentu veidā. Pilnā apmērā varat tos izlasīt, iegādājoties vai pasūtot laikrakstu.
Neaizmirstiet pasūtīt laikrakstu «KOPSOLĪ». Pasūtīšana AC Diena, Latvijas Pastā, biedrībās un redakcijā.

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas