Search form

26.03.2007

Drukāt

26.02.2007. Aktivitātes publikācija Nr.1

LNS Goda biedrs Ansis Smons Devums mūža garumā Grūti būs atrast nedzirdīgu cilvēku, LNS biedru, kurš nepazītu vai kaut ko nezinātu par ANSI SMONU – Rīgas biedrības biedru no 1951.gada, daudzu labu ...
LNS Goda biedrs
Ansis Smons
Devums mūža garumā
Grūti būs atrast nedzirdīgu cilvēku, LNS biedru, kurš nepazītu vai kaut ko nezinātu par ANSI SMONU – Rīgas biedrības biedru no 1951.gada, daudzu labu lietu rosinātāju, aizsācēju un darītāju LNS augšupejas nedzirdīgo ļaužu dzīves uzlabošanas vārdā.
Viņš vadījis Rīgas biedrības klubu, pašu biedrību. Strādājis ražošanā, bijis kopmītnes audzinātājs, fizkultūras instruktors, MRU direktora vietnieks. Ievēlēts par Latvijas Nedzirdīgo biedrības priekšsēdētāja vietnieku, nemainīgi bijis Domes loceklis, darbojies LNS un Rīgas biedrības valdes sastāvā. Un tas nebūt nav viss! Par Anša Smona devumu LNS liecina viss viņa mūža gājums. Ielūkosimies tajā ar viņa paša palīdzību!
Personības veidojas ārkārtīgi lēni. Tāpēc mēs nedrīkstam atļauties straujus lēcienus un apsvērumus. Būsim apdomīgi, gudri un vienoti savā turpmākajā rīcībā. Cienīsim cilvēkus, kas daudz paveikuši savienības labā, un darīsim arī paši, cik spējam un varam savā vietā un laikā – tā nobeigumā A.Smons.
 
No kreisās: 1. rindā – J.Bočkāne, M.Kotāne, M.Jezupenoka, D.Zvanītāja, R.Ivanova – Torgovceva; 2. rindā – Ē.Grabežs, A.Smons
 

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas