Search form

11.06.2013

Drukāt

Pasteidzieties: no šodienas nodarbinātās personas var elektroniski pieteikties uz NVA profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmas apguvi

Photo

No šodienas nodarbinātās un pašnodarbinātās personas var elektroniski pieteikties dalībai Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektā „Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām”. Projekts piedāvā papildināt un pilnveidot darbam nepieciešamās prasmes un zināšanas profesionālās pilnveides un neformālās izglītības programmās.


Reģistrēties mūžizglītības kuponam var NVA mājaslapā http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=2&txt=3212&from=0
 
Tie, kuriem nav iespējas pieteikties elektroniski, savu pieteikumu varēs iesnieg klātienē NVA filiālēs nedēļu vēlāk –  no 2013. gada 18. jūnija (otrdienas).
 
 
Reģistrēties un valsts atbalstu mūžizglītības projektā var saņemt tikai nodarbinātās vai pašnodarbinātās personas, kas vecākas par 45 gadiem, kā arī personas vecumā no 25 līdz 44 gadiem (ieskaitot), ja tām ir noteikta invaliditāte vai apgādībā ir divi un vairāki bērni vecumā līdz 18 gadiem, vai persona ir atzīta par trūcīgu.
 
Mūžizglītības apmācību kuponu nevarēs saņemt arī tās nodarbinātās personas, kas iepriekš jau bija ieguvušas izglītību NVA profesionālās apmācības, pārkvalifikācijas, kvalifikācijas paaugstināšanas vai neformālās izglītības programmās vai šādu izglītību ir ieguvušas vismaz pirms gada. Tāpat pasākumā iesaistīties nevarēs tie, kas pēdējo divu gadu laikā jau bija piedalījušies ESF projektā "Mūžizglītības pasākumi nodarbinātām personām" vai "Profesionālā apmācība bezdarba riskam pakļautām personām".
 
Maksimālā mūžizglītības apmācību atbalsta  summa vienai personai ir 250 Ls. Maksimālais apmācību laiks Mūžizglītības pasākumu ietvaros – 6 mēneši.
 
Reģistrējoties elektroniski, pretendents var izvēlēties jebkuru NVA filiāli, bet, ja izvēlētajā NVA filiālē noteiktais dalībnieku skaits jau būs sasniegts, pretendents varēs reģistrēties rezervistos.
 
Reģistrējoties mūžizglītības pasākumam elektroniski, apmācību programma nav jānorāda, par to būs jāinformē vēlāk –  NVA filiāles apmeklējuma laikā. Izglītības programmu saraksts 2013. gadam  pieejams NVA mājaslapā (http://www.nva.gov.lv/docs/17_50efd8748a83f6.43072639.doc).
 
Vairāk par to lasiet NVA portālā http://www.nva.gov.lv/index.php?cid=2&mid=2&txt=3210&from=0
 
 
Sagatavoja: LNS Informācijas centrs
 

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas