Search form

30.08.2013

Drukāt

Tas bija viens liels piedzīvojums – saprast nesaprotamo (foto)

24. augustā Kuldīgas RB saviem biedriem organizēja braucienu uz Tartu Igaunijā.


Izbraucām ļoti agri, jo priekšā  gaidīja patāls ceļš. Tā kā starp braucējiem bija ļoti daudz bērnu, tad Tartu vispirms apmeklējām rotaļlietu muzeju, kur apskatījām daudz dažādu rotaļlietu,  izvizinājāmies ar koka karuseli, izmēģinājām staigāt ar koka kājām un rotaļāties ar daudzām citām rotaļlietām.
 
Pieaugušajiem rotaļlietu muzejs ļāva gremdēties bērnības atmiņās, atceroties, ka reiz arī pašiem bija šādas rotaļlietas kā muzeja stendos. Tālāk pa vecpilsētas ieliņām aizkļuvām līdz AHHAA zinātnes centram, kurā aizvadījām dienas lielāko daļu, jo tur interesanti bija gan lieliem, gan maziem un radītas  iespējas pašiem visu izmēģināt. Tas bija  viens liels piedzīvojums, kura laikā var apgūt daudz ko jaunu un saprast līdz šim nesaprotamo.
 
Tā kā šajā centrā tika aizvadīts diezgan ilgs laiks, tad  ieplānoto VDK (čekas) kameru muzeju neizdevās apskatīt – tā darba laiks bija jau beidzies. Taču mājās visi atgriezās priecīgā noskaņojumā –  brauciens bija izdevies un vēl aizvien atmiņa glabā pozitīvas emocijas no šī Tartu izbraukuma.
 
 
Vairāk foto šeit.
 
 
Teksts: Žanete Škapare
Foto: Žanete Škapare, Juris Ozoliņš

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas