Search form

03.12.2013

Drukāt

Lux filmu dienās bez maksas var noskatīties trīs ievērojamas filmas

Photo

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā aicina uz Lux filmu dienām Rīgā. Bez maksas kinoteātrī Splendid Palace tiks izrādītas trīs ievērojamās filmas - Pārrautais Aplis, Miele un The Selfish Giant. Visām filmām būs subtitri latviešu valodā.

Tās atspoguļo Eiropas kino bagātību, dziļumu un skaistumu un katra runā par aktuāliem jautājumiem mūsu sabiedrībā, pieejot tiem reāli, ar izdomu, skarbi vai maigi.

Pārrautais Aplis – 5.12. pl. 18.30

Miele – 6.12. pl. 18.30

The Selfish Giant – 8.12. pl. 18.30

Iepriekšēja pieteikšanās uz e-pastu [email protected] - vietu skaits ierobežots. Rakstot e –pastu, norādiet vārdu, uzvārdu un kuru filmu vēlaties noskatīties.

Vairāk par filmām lasiet šeit: http://www.splendidpalace.lv/lv/news/view/lux-filmu-dienas-riga-5-6-un-8-decembri-kino-splendid-palace

Kas ir LUX filmu dienas?

LUX filmu dienas ir LUX balvas oficiālajā konkursā izvēlētu trīs filmu izrādīšana visās 28 Eiropas Savienības valstīs vienā laika periodā - 2013. gada rudenī. Lai šīs trīs konkursa filmas varētu rādīt LUX filmu dienās, tām kā daļa no LUX balvas tiek nodrošināti subtitri visās 24 oficiālajās Eiropas Savienības valodās.

Šo dienu mērķis ir iepazīstināt ar Eiropas kino daudzveidību un bagātību pēc iespējas lielāku skaitu Eiropas iedzīvotāju un diskutēt par tēmām, kas skartas 2013. gada LUX balvas konkursa filmās. Šajās filmās aplūkotā tematika ir mums visiem pazīstama, tajās tiek stāstīts par mūsu dzīvi, tās skar mūs emocionāli un aplūko visiem svarīgus jautājumus.

Sagatavoja: LNS Informācijas centrs


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas