Search form

17.08.2009

Drukāt

LNJO piedāvā filmu „1827. gada eksponāts” (05.05.)

  Čehu filmu kompānija „Awi film” sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizāciju Latvijā demonstrē čehu filmu „1827. gada eksponāts” („Exhibit of year 1827”). „Awi film” ir pirmā filmu k...
 
Čehu filmu kompānija „Awi film” sadarbībā ar Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizāciju Latvijā demonstrē čehu filmu „1827. gada eksponāts” („Exhibit of year 1827”).
„Awi film” ir pirmā filmu kompānija, kurā izveidota nedzirdīgo producentu grupa. Šī kompānija izrādīja iniciatīvu – producēja mākslas filmu, kuras mērķis – radīt priekšstatu par nedzirdīgo kultūras un valodas kopienu Čehijā.
1827.gada eksponāts
Īss filmas ieskats „1827. gada eksponāts” saturā: Nekad nevar zināt, kas var notikt ar šķietami nevainīgu brīvdienu, tāpēc tev patīk iemūžināt piedzīvojumus ar kameru. To patika darīt arī čehu tūristam Frantam, kurš, kaut arī netīšām, izraisīja daudz dramatisku situāciju. Un tikai viņa videokameras acs nejauši noķēra Ukrainas stacijā divus mafiozus, kuri nodeva mistisku portfeli. Kāds bija šī gadījuma saturs un kāds bija tā rezultāts, par to jūs uzzināsiet šajā filmā.
Kriminālā filma, 2008. gads, Čehija.
Valoda: čehu zīmju valodā.
Subtitri latviešu valodā.
Plašākā informācija skatāma:
www.awifilm.com/film/exponatroku1827/video.html.
 
Šī filma tiks demonstrēta 14. maijā pl. 18 kinoteātrī „Rīga”.

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas