Search form

23.12.2014

Drukāt

Ceļā pie jums, tuvie un tālie lasītāji, devies Kopsolī šīgada pēdējais numurs

Photo


Ceru, lielākā daļa jau saņēmusi Kopsolī pēdējo numuru, bet pārējiem būs iespēja to vēl saņemt tūlīt pēc svētkiem parastajā kārtībā.

Tajā visus svētku priekšvakarā uzrunā LNS prezidents. Tālāk lasīsiet daudz pārdomu un vēlējumu gadumijas reizē un tad varēsiet domāt līdzi par to, kāds gads aizvadīts, ko vēlētos sagaidīt no nākamā, varbūt pat radīsies savas jaunas ierosmes un ieceres par nepieciešamām izmaiņām dzīvē un savu aktīvāku līdzdalību– iekļaušanos daudzajās aktivitātēs, kas notiek mūsu nedzirdīgo kopienā. Mēs par to priecātos uzzināt un uzrakstīt!

Bet notiek tik ļoti daudz kas labs, vērtīgs, parauga vērts, ko veic mūsu lieliskie biedri dažādās jomās. Par to rakstīts ikvienā numurā – arī šajā: par goda nosaukumus saņēmušajiem biedriem; par mūsu čaklajiem , zinātkārajiem senioriem – datorprasmes apguvējiem; par šogad atvērto Dienas centru; jauniešu piedalīšanos Baltijas festivālā; rītausmiešu viesizrādēm reģionos; daudziem interesantiem pasākumiem biedrībās, par mūsu biedru darbu Latvijā un ārzemēs; Sieviešu sporta semināru Spānijā; daudziem notikumiem pirms 30 un… gadiem utt.

Ievietotas noderīgas sociālās ziņas, pasākumu plāni janvārim, vairāki sludinājumi , protams, mīļi sveikti janvāra jubilāri… Un visam pa starpu – daudz krāsainu, jauku foto!

Lasiet veseli! Un visi līdzšinējie lasītāji  laipni lūgti neaizmirst pasūtīt Kopsolī 2015. gadam.

Svētki lai ienāk katrā mājā, un lai visiem labi klājās!

 

Vienmēr jūsu Kopsolī!


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas