Search form

22.01.2015

Drukāt

Lietuvas nedzirdīgie jaunieši pieprasa Lietuvas Nedzirdīgo biedrības prezidentes atkāpšanos (papildināts)

Lietuvas Nedzirdīgo biedrības (LNB) ārkārtas kongress 17. janvāra sestdienas rītā sākās neierasti – zālē pulcējās ne tikai delegāti, bet arī jauniešu grupa ar plakātiem rokās, ziņo 15 min.lt .


 

Viņi bija ieradušies, lai izteiktu neapmierinātību ar pašreizējo Lietuvas Nedzirdīgo biedrības prezidenti Romu Klečkovskaju. To pauda jauniešu rokās turētie plakāti ar protesta tekstiem, tādiem kā, piemēram, „Mūsu prezidente nerespektē nedzirdīgo jaunatni”, „Es neuzticos prezidentei", "Stop pārdošanu", "Vai mums nepieciešams tāds prezidents?", "Prezidente, ej prom!” utt.

Pēc viņu domām, Lietuvas Nedzirdīgo biedrības prezidente R.Klečkovskaja neciena jauniešus un neņem vērā viņu intereses un vajadzības, turklāt lielu sašutumu izraisījusi ziņa, ka LNB vadība plāno pārdot biedrībai jau sen piederošās telpas Viļņas vecpilsētā. To apstiprināja arī darba grupa, kas pētījusi situāciju un iesaka pārdot ēku kompleksu, jo radušās tā uzturēšanas grūtības.

Kongresa darba kārtībā bija iekļauts tieši šis jautājums par iespējamiem problēmas risinājumiem, kuri gan palika bez atbildes – galīgā lēmuma pieņemšana pārcelta par nedēļu uz priekšu, uzticot to izdarīt valdei. Arī LNB prezidente vēl paliek savā amatā.

Vairāk informācijas un foto: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/lietuvos-kurciuju-draugijos-jaunieji-nariai-organizacijos-prezidentei-prasome-iseiti-56-479216

17. janvārī kongresa delegāti sanāca otrreiz un vairākums nobalsoja par LNB piederošā ēku kompleksa pārdošanu ar mērķi citā vietā biedrības vajadzībām uzcelt jaunu mazāka apjoma namu.

LNB prezidente Roma Klečkovskaja kongresā paziņojusi, ka atkāpjas un trešdien, 28. janvārī, valdei iesniegs atlūgumu.

Sekojiet jaunumiem LNS mājaslapā!

 

Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa
Foto: www.15min.lt


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas