Search form

17.08.2009

Drukāt

XXI GADSIMTS. NEDZIRDĪBA. IZAICINĀJUMI UN RISINĀJUMI (20.04.)

    Tā saucas LNS jaunais aktuālais projekts, par kuru LNS valde saņēmusi iepriecinošu vēsti. Ar gandrīz maksimāli iespējamo punktu skaitu (95 no 100) konkursu izturējis projekts, kura rea...
 
 
Tā saucas LNS jaunais aktuālais projekts, par kuru LNS valde saņēmusi iepriecinošu vēsti. Ar gandrīz maksimāli iespējamo punktu skaitu (95 no 100) konkursu izturējis projekts, kura realizācija būs finansiāli nodrošināta Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta grantu shēmas „Īstermiņa ekspertu fonds” ietvaros kopā par 49998,55 eiro.
 
Projekta realizācijas periodā līdz 2009. gada septembrim (ieskaitot) no­tiks dažādas aktivitātes, kas virzītas uz tiešo mērķi – sagatavot Rīcības plānu dzirdes invalīdu atbalsta sistēmas turpmākai attīstībai, pakalpojumu kvalitātes, sniegto zināšanu, pieredzes un informācijas apmaiņas sistēmas būtiskai uzlabošanai.
 
Tas tiks paveikts, organizējot dažādus pasākumus. Notiks reģionālo konferenču cikli, reģionālo nedzirdīgo līderu sanāksmes, ekspertu kolokvijs, zinātniski ievirzīts seminārs par nedzirdības aspektiem, darbs kompetenču grupās, ārzemju un pašmāju pieredzes apgūšana. Tiks sagatavota un prezentēta turpmāko gadu Rīcības programma. Notiks arī Nedzirdīgo dienai veltīts pasākumu komplekss.
 
Projekta realizācijas darbā būs iesaistīti nedzirdīgie LNS sistēmas darbinieki, kā arī pieaicināti dažādi speciālisti no visas Latvijas.
 
Sadarbības partneri ir Latvijas Nedzirdīgo jauniešu organizācija, Humāno iniciatīvu atbalsta fonds, Lietuvas un Itālijas Nedzirdīgo biedrības, Vācijas Profesionālā nedzirdīgo un vājdzirdīgo apvienība.

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas